Obowiązkowe szkolenie bhp dla studentów 1 sem. st. stacjonarnych I i II stopnia

Informuję studentów przyjętych na 1 semestr studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia

konieczności szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,

zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 31 z dnia 12 czerwca 2007 r.

Szkolenie obędzie się wg następującego harmonogramu:

Przyjmowanie wniosków o pomoc stypendialną na rok akademicki 2017/2018

Uprzejmie informuję studentów oraz osoby, które zostały przyjęte na studia od semestru zimowego roku akademickiego 2017/2018, że do

poniedziałku, 16 października 2017 r.

w godzinach pracy Dziekanatu, w pokoju 111, są przyjmowane wnioski o pomoc stypendialną na rok akademicki 2017/2018.

Rozkład zajęć w semestrze zimowym 2017

Przygotowany został projekt rozkładu zajęć w semestrze zimowym 2017 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

Aktualna wersja rozkładu znajduje się w zakładce rozkłady zajęć

Uwaga! Proszę sprawdzać numery sal, w których odbywają się zajęcia.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Dziekan i Rada Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się w dniu 2 października 2017 r. o godz. 1600 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Przedstawiciele OCT wzięli udział w Warsaw Business Run

3 września 2017 w Warszawie odbył się charytatywny bieg Warsaw Business Run. Udział w biegu wzięli także reprezentanci Ośrodka Certyfikacji Transportu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, w składzie: dr inż. Andrzej Kochan, mgr inż. Juliusz Karolak, Kaja Kita, Dorota Dżaluk oraz inż. Błażej Dikunow.

Podział na grupy zajęciowe na I semestrze studiów stacjonarnych pierwszego stopnia

Uprzejmie informuję, że został dokonany podział na grupy zajęciowe na I semestrze studiów stacjonarnych pierwszego stopnia.

Szczegóły w pliku pdf.

Międzynarodowe Seminarium Naukowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Seminarium Naukowym, które odbędzie się 8 września 2017 roku o godzinie 11:00 w Sali Rady Wydziału.

Harmonogram jesiennej sesji egzaminacyjnej

Uprzejmie informuję, że przygotowany został harmonogram

który obowiązuje studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

XIX edycja Konkursu o „Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Politechnika Warszawska ogłasza XIX edycję konkursu o NAGRODĘ FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES (FCA), promującą wybitne prace magisterskie oraz rozprawy doktorskie, obronione w PW w roku akademickim 2016/2017, obejmujące szeroko rozumianą tematykę motoryzacyjną.

Koordynator Spraw Studenckich

Informuję, że Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Transportu PW powołała Koordynatora Spraw Studenckich.