Wypłata zwiększenia stypednium socjalnego w lipcu 2018 r.

Uprzejmie informuję studentów studiów stacjonarnych, którzy otrzymują stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości z tytułu zamieszkania w domu studenckim lub innym obiekcie niż dom studencki, że wypłatę tego świadczenia w lipcu br. mogą otrzymać tylko ci studenci, którzy w czasie wakacji (tj. w lipcu, sierpniu lub wrześniu) będą przebywali w Warszawie i są

• zakwaterowani w domu studenckim lub
  • mają umowę najmu.

Warsaw Design Factory

Zapraszamy na wielkie otwarcie Warsaw Design Factory, unikalnej przestrzeni w Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się dnia 25 czerwca 2018 roku o godzinie 13:00, a będzie miało miejsce na 3 piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Uwaga studenci i doktoranci - indywidualne adresy e-mail w domenie PW!

Uprzejmie informuję, że od piątku, 01 czerwca 2018 r. zgodnie z Decyzją nr 1/2018 Rektora PW z dnia 03 stycznia 2018 r. wszyscy studenci i doktoranci Politechniki Warszawskiej, w korespondencji z Uczelnią są zobowiązani do korzystania wyłącznie z indywidualnych adresów e-mail w domenie PW:

numer_albumu@pw.edu.pl

Uwaga! E-maile wysłane przez studentów PW z innych adresów niż ww. nie będą odczytywane.

Zawody SUMO Robotów

Zawody SUMO Robotów to całodniowe wydarzenie dla dzieci i rodziców. Główną atrakcją są dwie konkurencje: zawody SUMO oraz konkurs Freestyle. W trakcie trwania całego wydarzenia dla uczestników, dzieci, rodziców i gości przygotowane są warsztaty wprowadzające w tajniki robotyki, pokazy, stoiska wystawiennicze oraz inne atrakcje.

Dziekan Wydziału nagrodzona

Prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna, Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, otrzymała tytuł Kobiety Roku w Infrastrukturze i Transporcie podczas Gali "Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie", która odbyła się 6 czerwca 2018 roku.

Zapisy na bezpłatne kursy językowe dla studentów

Studium Języków Obcych PW zaprasza na bezpłatne kursy językowe dla studentów przygotowujące do egzaminów i egzaminy CAE, IELTS Academic.

Rekrutacja do Nowego Zespołu Krajowego Systemu Poboru Opłat – nie czekaj, zgłoś się!

Główny Inspektorat Transportu Drogowego oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej zapraszają na spotkanie informacyjne „Zbuduj swoją karierę z GITD”.

Thales w dobie technologii jutra

W imieniu firmy THALES i Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji „Thales w dobie technologii jutra”. Konferencja odbędzie się w dniu 29 maja 2018 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej mieszczącego się przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.

Odbiór decyzji, dotyczących świadczeń stypendialnych

Uprzejmie informuję, że

w godzinach pracy Dziekanatu (w pokoju 106 A) można odbierać decyzje administracyjne o przyznaniu (lub nieprzyznaniu) świadczeń stypendialnych, które będą wypłacane w roku akademickim 2017/2018

Harmonogram letniej i jesiennej sesji egzaminacyjnych

Uprzejmie informuję, że przygotowany został harmonogram

który obowiązuje studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.