Akcja kwaterunkowa na rok akademicki 2018/2019

Informuję, że 16 kwietnia br. rozpoczęła się Akcja kwaterunkowa w domach studenckich na rok akademicki 2018/2019.

Szczegóły, w tym terminarz akcji, znajdują się na stronie kwaterunek.sspw.pl oraz w zakładce Domy studenckie.

Nowy Zeszyt Naukowy Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnego Zeszytu wydawanego w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Wydział Transportu PW prowadzi najlepsze studia inżynierskie w Polsce

17 kwietnia 2018 roku poznaliśmy wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport".

Akademia Spedytora - Praktyka pracy w Transporcie Spedycji i Logistyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnych i bezpłatnych warsztatach, dzięki którym można nabyć praktyczne zdolności do wykonywania zawodu.

Odbiór decyzji, dotyczących świadczeń stypendialnych

Uprzejmie informuję, że od poniedziałku, 18 marca 2018 r.

w godzinach pracy Dziekanatu (w pokoju 106a) można odbierać decyzje administracyjne o przyznaniu (lub nieprzyznaniu) świadczeń stypendialnych, które będą wypłacane w roku akademickim 2017/2018

Ostateczna lista rankingowa do stypendium rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce

Informuję, że  lista rankingowa do stypendium rektora dla najlepszych studentów za wyniki w nauce, została w czwartek, 22 marca 2018 r. zatwierdzona przez Odwoławczą Komisję Stypendialną i stała się ostateczną listą rankingową.

Trampolina Talentów - wiosna 2018

Fundacja Rozwoju Talentów rozpoczęła wiosenną akcję rekrutacyjną.

Wykład "DWDM Fundamentals, Flexibility trends"

Zakład Telekomunikacji w Transporcie Wydziału Transportu PW zaprasza studentów i pracowników na wykład na temat: DWDM Fundamentals, Flexibility trends. (Podstawy systemów DWDM, rozwój elastyczności systemów optycznych). Prelegentem będzie Pan Sebastian Piter z firmy Alcatel–Lucent grupa Nokia.

Krajowa Konferencja Naukowa "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy"

20 marca 2018 roku odbędzie się konferencja "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy". Celem wydarzenia jest identyfikacja skali zjawiska oraz możliwości wsparcia mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy.