Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety pt. „Ocena procedur operacyjnych podejścia do lądowania z prowadzeniem pionowym opierając się na systemie EGNOS”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 13 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Dokumentacja przewodu doktorskiego dostępna jest na stronie Bazy Wiedzy Politechniki Warszawskiej.

Obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz pt. „Ocena procesu wymiany informacji operacyjnych w porcie lotniczym”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 4 października 2022 r. o godz. 12:30, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego pt. „Metoda oceny wpływu stanu toru bezstykowego na możliwość wystąpienia jego wyboczenia”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 10 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Magdaleny Złotowskiej

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 27.09.2022 r. o godz. 10:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Magdaleny Złotowskiej zatytułowanej „Mechanistyczno-empiryczne projektowanie konstrukcji nawierzchni drogowych podatnych z asfaltem wysokomodyfikowanym HiMA z wykorzystaniem metody podobieństwa SiM."

Trwa nabór Kandydatów na piątą edycję studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością

Studia te są unikalną na polskim rynku ofertą zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych dla podejmowania trafnych decyzji w zarządzaniu pojazdami służbowymi oraz mobilnością pracowników z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technicznych i organizacyjnych.

Weź udział w programie ATHENS!

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie uczestniczy w nim 15 instytucji z Austrii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Pawła Drózda

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 26.09.2022 r. o godz. 11:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Pawła Drózda zatytułowanej „Metoda generowania testów funkcjonalnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym."

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jerzego Fiuka

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 27.09.2022 r. o godz. 12:30 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jerzego Fiuka zatytułowanej „Ocena funkcjonowania systemu poszukiwania i ratownictwa lotniczego w aspekcie realizowanych działań ratowniczych."

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Jaskowskiego

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 07.09.2022 r. o godz. 11:30 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Jaskowskiego zatytułowanej „Metoda pomiaru stanu infrastruktury oświetleniowej w ruchu drogowym."

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Marka Likosa

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport zawiadamiają, że w dniu 30.08.2022 r. o godz. 11:00 w trybie zdalnym odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Marka Likosa zatytułowanej „Model przemieszczania wyposażenia wojsk w ustalonych relacjach przegrupowania wojsk lądowych."