Płatne staże dla studentów kierunku Transport

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) oferują przyjęcie uczestników studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością oraz studentów kierunku Transport na czteromiesięczne płatne staże. Staże te będą realizowane w okresie marzec-czerwiec 2020 roku, a ich tygodniowy wymiar to 15 godzin.

Staże oferowane są wyłącznie osobom, które posługują się płynnie językiem polskim oraz są:

• absolwentami studiów I lub II stopnia, kontynuującymi nauczanie na studiach podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością, z maksymalnie 3-letnią przerwą między studiami I/II stopnia a studiami podyplomowymi,

Warunkiem skorzystania ze staży w firmach PZWLP jest brak stałego zatrudnienia/stałej aktywności zawodowej (np. współpraca) studenta w firmie wynajmu długoterminowego samochodów (CFM), Rent a Car lub świadczącej usługi doradcze w zakresie finansowania i zarządzania flotami pojazdów.

Oferowana w bieżącym roku akademickim liczba miejsc do odbycia staży jest równa 12, zaś miesięczne wynagrodzenie dla stażysty to nie mniej niż 1080 zł brutto.

Przedsiębiorstwa oferujące staże w bieżącym roku akademickim:

1. Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

miejsce: ul. Wołoska 22a, 02-675 Warszawa

wynagrodzenie: 18 zł brutto za godzinę

2. Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. (4 miejsca)

miejsce: ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa

wynagrodzenie: 18 zł brutto za godzinę

3. Business Lease Poland Sp. z o.o.

miejsce: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

wynagrodzenie: min. 1.080 zł brutto / miesiąc

4. Motorent Sp. z o.o. (Hertz)

miejsce: ul. Ostrobramska 34, 04-193 Warszawa

wynagrodzenie: 1.300 zł brutto / miesiąc

5. Hitachi Capital Polska Sp. z o.o.

miejsce: ul. Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

wynagrodzenie: 1.080 zł brutto / miesiąc

6. Idea Fleet S.A.

miejsce: ul. Połczyńska 31a, 01-377 Warszawa

wynagrodzenie: min. 1.080 zł brutto / miesiąc

7. LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o. o.

miejsce: ul. Postępu 14 B, 02-676 Warszawa

wynagrodzenie: 18 zł brutto za godzinę

8. Nivette Fleet Management Sp. z o.o. (2 miejsca)

miejsce: ul. Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa; ul. Ostrobramska 34, 04-193 Warszawa

wynagrodzenie: 1.300 zł brutto / miesiąc

Szczegółowe programy staży w poszczególnych firmach są dostępne u Kierownika Studiów Podyplomowych, dra hab. inż. Mariusza Wasiaka, prof. uczelni (pok. 363).

Studenci zainteresowani odbyciem stażu proszeni są o złożenie dokumentów obejmujących życiorys oraz podanie w Dziekanacie Wydziału Transportu lub u Kierownika Studiów Podyplomowych do poniedziałku, 28 lutego 2020 roku.

Uwaga! O skierowaniu na staż decyduje kolejność zgłoszeń.