Rekrutacja do Nowego Zespołu Krajowego Systemu Poboru Opłat – nie czekaj, zgłoś się!

Główny Inspektorat Transportu Drogowego oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej zapraszają na spotkanie informacyjne „Zbuduj swoją karierę z GITD”.

GITD jest wyspecjalizowaną formacją do zadań której należy m.in. kontrola i zapewnienie przestrzegania przepisów o transporcie drogowym. To również dynamiczna i rozwijająca się instytucja, której zakres działania jest stale rozszerzany. Nowym zadaniem – nad którym już pracuje zespół specjalistów – jest budowa Nowego Krajowego Systemu Poboru Opłat.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Przyjdź, Zapytaj, Aplikuj!

Kiedy i gdzie?

30.05.2018 (środa), godz. 12:15, budynek Wydziału Transportu PW, aula 055

Poszukujemy:

• administratora aplikacji,
  • administrator baz danych SQL/Oracle,
  • analityka biznesowego,
  • analityka systemowego,
  • architekta IT,
  • administratora sieci,
  • eksperta ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • administratora aplikacji internetowych,
  • specjalisty  ds. systemów finansowych,
  • administratora serwerów Windows/Linux,
  • analityka danych,
  • specjalistów systemów poboru opłat.

Kogo szukamy? Jak wygląda proces rekrutacji? Program praktyk – co oferujemy? Na te pytania odpowiedzą w trakcie spotkania eksperci GITD.

Zabierz na spotkanie swoje CV!