Zaprogramuj się na Politechnikę!

fot. KFF FOCUS

Zapraszamy serdecznie na Dzień otwarty w ramach akcji Dziewczyny na Politechniki, który odbędzie się 23 kwietnia o godz. 10:00 w gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych.

Miejsce: Gmach Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, ul. Koszykowa 75

Wejdź do gry

Przyjdź 23 kwietnia na Dzień Otwarty dla Dziewczyn.
Przejdź przez 3 poziomy wtajemniczenia.
Zdobądź 3 odznaki.
I POZIOM WTAJEMNICZENIA
Godz. 10.00 - 11.00 Strefa programowania i planowania (Aula Wydziału Matematki, I piętro)
Jeżeli marzysz o karierze inżyniera, ale masz wątpliwości czy ta ścieżka, to właściwy wybór, poszukamy rozwiązań dla Ciebie:
Programowanie – spotkanie z inspirującą GEEK GIRL
Planowanie – warsztat „Czy masz smykałkę inżynierską?”, doradcy zawodowi z Biura Karier PW

II POZIOM WTAJEMNICZENIA
Godz. 11.00 – 13.00 Strefa wiedzy – przyjdź, zapytaj, porozmawiaj (parter, gmach Wydziału Matematyki)
Wiedza - tu spotkasz Koła Naukowe PW. Uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące studiów w Politechnice Warszawskiej. Zobaczysz wyjątkowe projekty i wynalazki, które powstają z połączenia nauki i pasji.

III POZIOM WTAJEMNICZENIA
Godz. 11.00 – 13.30 Strefa frajdy - #jestemnaPW ( gmach Wydziału Matematyki)
Frajda - stoisko fotograficzne z oryginalnym motywem i profesjonalni fotografowie z KFF FOCUS. Zrób zdjęcie, znajdź siebie na Facebooku Politechniki Warszawskiej albo pod #jestemnaPW, udostępnij je, chwaląc się znajomym, że jesteś na PW i weź udział w losowaniu. Dla 10 szczęśliwców przygotowaliśmy dziewczyńsko-inżynieryjne nagrody niespodzianki.

WYMIANA ODZNAK
Wiedza jest bezcenna, ale Twoje odznaki nie, wymień je ;)
Zebrane 3 odznaki (uczestnicząc w każdym POZIOMIE WTAJEMNICZENIA otrzymasz informację, gdzie znaleźć odznakę), wymienisz w KASIE, którą znajdziesz na parterze w gmachu Wydziału Matematyki.

Dołącz do wydarzenia na facebook.com. Zobacz też www.pw.edu.pl/dnp

Organizatorem wydarzenia jest Biuro ds. Promocji i Informacji PW