Inauguracja drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Dnia 20 października o godzinie 10.00 odbyła się uroczysta Inauguracja drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością prowadzonych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, przy współpracy merytorycznej z Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych.

Fotorelacja z Inauguracji II edycji studiów Zarządzanie flota samochodowa i mobilnością.

Program Inauguracji przebiegł w następujący sposób:

1. Powitanie Gości
2. Przemówienie Dziekana Wydziału Transportu Pani Profesor Marianny Jacyny
3. Przemówienie Pani Prezes Nataszy Jarońskiej-Ignatiuk w imieniu Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych
4. Przemówienie Pana Prezesa Grzegorza Szymańskiego w imieniu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów
5. Wręczenie świadectw oraz certyfikatów ukończenia studiów absolwentom pierwszej edycji
6. Wystąpienie inauguracyjne: Wprowadzenie do studiów, mgr inż. Daniel Trzaskowski, PZWLP

Dziekan Wydziału Transportu - Prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna

Natasza Jarońska-Ignatiuk - Prezes Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych

Grzegorz Szymański - Prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów