Uwaga studenci zainteresowani otrzymaniem stypendium socjalnego

Biuro Spraw Studenckich PW informuje, że studenci, których

miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty określonej w ustawie o pomocy społecznej,

od 01 stycznia 2022 r. jest to 600,- zł (Dz. U. z 2021 r. poz. 1296),

zobowiązani są dołączyć do wniosku o stypendium socjalne zaświadczenie z ośrodka pomocy społecznej o sytuacji dochodowej i majątkowej swojej i rodziny.

Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego Pana dr inż Marka Stawowy

W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Warszawskiej, dr hab. inż. Konrada Lewczuka, prof. uczelni, uprzejmie informujemy, że w dniu 11.01.2022 r. o godzinie 13:15 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego Pana dr inż. Marka Stawowy z Wydziału Transportu PW.

Określenie osiągnięcia naukowego: autorska monografia pt.: „Metoda wielowarstwowego modelowania niepewności w szacowaniu jakości informacji systemów teleinformatycznych w transporcie” oraz jednotematyczny cykl publikacji.

Zapraszamy do sklepu Politechniki Warszawskiej

Poszukującym niestandardowych, oryginalnych i ciekawych upominków polecamy odwiedzenie sklepu Politechniki Warszawskiej www.sklep.pw.edu.pl. Przykładowy asortyment: bluzy, koszulki, termosy, plecaki, skarpetki, długopisy, power banki, pendrive, kalendarze, kubki, puzzle i wiele innych. Artykuły można zamówić w sklepie internetowym lub nabyć w Księgarni Akademickiej przy ul. Noakowskiego 18/20 czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz drugi organizują Konkurs dla studentów piszących prace o tematyce lotniczej

Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty!

1. Zwinne Allegro (webinar o Agile) 26.11.2021 (piątek), w godz. 12:15-13:30

2. Jak wygląda współpraca IT i biznesu na przykładzie projektu zrealizowanego w Sollers Consulting 30.11.2021 (wtorek) w godz. 16:00-17:30

3. Safety & security w branży motoryzacyjnej 30.11.2021 (wtorek), w godz. 16:15-17:45

4. Nawyki sukcesu 1.12.2021 (środa), godz. 16:15-17:45

Customer first! O Łańcuchu Dostaw w Leroy Merlin Polska

"Zapraszamy Cię do wejścia w nasz fascynujący świat łańcucha dostaw Leroy Merlin Polska. Zabierzemy Cię do jednego z największych magazynów w Polsce i Europie. Na tym konkretnym i żywym przykładzie opowiemy Ci o tym, jaką rolę pełnią planiści operacyjni i planiści popytu, w jaki sposób sprawiają, że spełniamy obietnicę daną klientowi, aby towar był dostępny i zawsze na czas. Zobaczysz, jakie projekty automatyzacyjne realizujemy oraz przybliżymy Ci zagadnienia związane z analityką łańcucha dostaw."

Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy Google Meet 16.11.2021 (wtorek) w godz. 16:00-17:00.

Zapisy i dodatkowe informacje: https://bkpw.jobteaser.com/pl/events/127674-customer-first-o-lancuchu-dostaw-w-leroy-merlin-polska

Innowator Mazowsza z Wydziału Transportu

Dr inż. Marcin Koniak z Wydziału Transportu PW został laureatem XIII edycji konkursu „Innowator Mazowsza”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zajął drugie miejsce w kategorii „Innowacyjny Naukowiec”.

Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty!

1. Warsztat: Your CV and Professional Image on Social Media - 10.11, 14:15 (środa)

2. Warsztat: Jak tworzyć efektywny zespół (Projektor Kariery) - 17.11, 15:00 (środa)

3. Warsztat: Customer first! O Łańcuchu Dostaw w Leroy Merlin Polska - 16.11, 16:00 (wtorek)

Witamy w nowym roku akacemickim!

1 października w Auli Gmachu Wydziału Transportu odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/22.

Konkurs ofert na najem lokalu w celu prowadzenia bufetu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w zamkniętej kopercie do dnia 10.11.2021 r. do godziny 14.00 w Biurze Dziekana Wydziału Transportu (ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, Pokój 108). Koperta powinna zawierać nazwę i dokładny adres oferenta, telefon kontaktowy oraz dopisek: „Oferta konkursowa na najem lokalu w celu prowadzenia bufetu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej”.