Uwaga!

Legitymacje studenckie, legitymacje doktorantów, a także legitymacje służbowe nauczycieli akademickich pozostają ważne w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu. Nie ma zatem konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni w celu przedłużenia ważności ww. legitymacji.

Uwaga!

Zostań Asystentem na Wydziale Transportu - Zakład ISTiL

Prorektor ds. ogólnych informuje o konkursie na objęcie stanowiska asystenta w Zakładzie Inżynierii Systemów Transportowych i Logistyki na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2021 poz. 478 t.j).

Od 1 lipca do 15 sierpnia trwa rejestracja kandydatów do Szkół Doktorskich

"Studia z przyszłością" na Wydziale Transportu PW

Konkurs "Studia z Przyszłością" służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej prowadząc kierunek Transport realizowany według nowoczesnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadający na potrzeby rynku pracy otrzymał Certyfikat Akredytacyjny "Studia z Przyszłością" oraz Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Europejski".

Platforma Career Center na portalu Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

26 edycja Nagrody Naukowej Siemensa

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do 26. edycji Nagrody Naukowej Siemensa, konkursu organizowanego przez firmę Siemens Polska wspólnie z Politechniką Warszawską. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 100 tys. złotych. Dodatkowo przewidziane jest doposażenie laboratoriów ośrodków akademickich, z których wywodzą się zwycięzcy Nagrody Naukowej Siemensa.

KN IDE zaprasza do udziału w 1 Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej

Interesujesz się nauką i otaczającą Cię rzeczywistością społeczną? Wysłuchaj niezwykłych wystąpień prelegentów na I Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r. w formie hybrydowej za pośrednictwem platformy ZOOM.