Aktualności

Noc Muzeów na Wydziale Transportu

Zapraszamy do odwiedzenia Wydziału 19 maja 2018 roku podczas Nocy Muzeów.

Podziękowania firmy BBA Transport System

W kwietniu i maju będą odbywać się na Wydziale spotkania w ramach Akademii Spedytora, której organizatorem jest firma BBA Transport System. Otrzymaliśmy podziękowania za możliwość przeprowadzenia Akademii na Wydziale Transportu.

Nowy Zeszyt Naukowy Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnego Zeszytu wydawanego w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Wydział Transportu PW prowadzi najlepsze studia inżynierskie w Polsce

17 kwietnia 2018 roku poznaliśmy wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport".

Akademia Spedytora - Praktyka pracy w Transporcie Spedycji i Logistyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnych i bezpłatnych warsztatach, dzięki którym można nabyć praktyczne zdolności do wykonywania zawodu.

Trampolina Talentów - wiosna 2018

Fundacja Rozwoju Talentów rozpoczęła wiosenną akcję rekrutacyjną.

Wykład "DWDM Fundamentals, Flexibility trends"

Zakład Telekomunikacji w Transporcie Wydziału Transportu PW zaprasza studentów i pracowników na wykład na temat: DWDM Fundamentals, Flexibility trends. (Podstawy systemów DWDM, rozwój elastyczności systemów optycznych). Prelegentem będzie Pan Sebastian Piter z firmy Alcatel–Lucent grupa Nokia.

Krajowa Konferencja Naukowa "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy"

20 marca 2018 roku odbędzie się konferencja "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy". Celem wydarzenia jest identyfikacja skali zjawiska oraz możliwości wsparcia mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy.

Trzecia edycja konkursu „Dyplomy dla Warszawy”

Właśnie ruszyła trzecia edycja konkursu Dyplomy dla Warszawy, w którym przyznawane są nagrody autorom najlepszych rozpraw doktorskich i prac magisterskich z zakresu wszelkich specjalności naukowych dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju miasta.

Wynalazek z Wydziału Transportu PW w konkursie Eureka

Wynalazek zespołu Autorów z Wydziału Transportu w Politechnice Warszawskiej oraz Wydziału Technologii i Edukacji w Politechnice Koszalińskiej, jako jeden z dwóch delegowanych bezpośrednio z Politechniki Warszawskiej, został zgłoszony do konkursu „Eureka! Dziennik Gazeta Prawna – odkrywamy polskie wynalazki”.