Polsko-Brytyjskie Forum Nauki (PL-UK Science Forum)

W imieniu Ambasady Wielkiej Brytanii oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego serdecznie zapraszamy do udziału w PL-UK Science Forum, które odbędzie się 13-14 września w Warszawie.

Młodszy Planista Transportu poszukiwany!

Celsa "Huta Ostrowiec" Sp. z o.o. - wiodący producent stali konstrukcyjnej na polskim rynku poszukuje kandydatów do uzupełnienia zespołu logistycznego na stanowisku: Młodszy Planista Transportu.

Logo HR Exellence in Research

W dniu 05.02.2018 roku Komisja Europejska pozytywnie zaopiniowała inicjatywę Politechniki Warszawskiej dotyczącą wdrożenia Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych, warunkującego otrzymanie przez PW logo HR Excellence in Research (logo HR).

Wyniki 7. edycji badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

W tym roku już po raz siódmy Politechnika Warszawska przeprowadziła badanie dotyczące sytuacji zawodowej swoich absolwentów. Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej jest badaniem koordynowanym przez Biuro Karier PW. Realizacją badania oraz stworzeniem raportu zajmuje się Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Udział w badaniu daje absolwentom okazję do wyrażenia opinii na temat ukończonych studiów, a także do podzielenia się z uczelnią informacjami na temat swojej sytuacji na rynku pracy.

Nowe Zeszyty Naukowe Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnych Zeszytów wydawanych w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Konkurs na płatny staż

Firma ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni, lider w branży morskiej logistyki kontenerowej, ogłasza konkurs na płatny staż w firmie dla absolwentów kierunków związanych z branżą TSL.

Lato w mieście z Biurem Karier

Biuro Karier ma propozycje dla wszystkich pozostających w Warszawie w lipcu i sierpniu.

Warsaw Design Factory

Zapraszamy na wielkie otwarcie Warsaw Design Factory, unikalnej przestrzeni w Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się dnia 25 czerwca 2018 roku o godzinie 13:00, a będzie miało miejsce na 3 piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Zawody SUMO Robotów

Zawody SUMO Robotów to całodniowe wydarzenie dla dzieci i rodziców. Główną atrakcją są dwie konkurencje: zawody SUMO oraz konkurs Freestyle. W trakcie trwania całego wydarzenia dla uczestników, dzieci, rodziców i gości przygotowane są warsztaty wprowadzające w tajniki robotyki, pokazy, stoiska wystawiennicze oraz inne atrakcje.

Dziekan Wydziału nagrodzona

Prof. dr hab. inż. Marianna Jacyna, Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, otrzymała tytuł Kobiety Roku w Infrastrukturze i Transporcie podczas Gali "Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie", która odbyła się 6 czerwca 2018 roku.