Aktualności

15. Forum Młodej Logistyki

15. Forum Młodej Logistyki odbyło się 9 i 10 marca 2017 roku w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. To największa i najstarsza konferencja studencka dedykowana branży TSL.  Forum Młodej Logistyki jest platformą wymiany doświadczeń między ekspertami działającymi w branży transportu i logistyki a młodymi ludźmi wchodzącymi na drogę kariery.

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty i spotkania z pracodawcami

Marzec i kwiecień tradycyjnie już są miesiącami skoncentrowanymi na rozwoju kariery oraz podnoszeniu kompetencji przydatnych na rynku pracy. Biuro Karier wspólnie ze swoimi Partnerami przygotowało wiele ciekawych wydarzeń. Ich uczestnicy będą mogli m.in. poukładać klocki lego, zmierzyć się z case study, czy wziąć udział w Assessment Center.

Konkurs na najlepszą pracę związaną z przemysłem motoryzacyjnym

Politechnika Warszawska i firma Arrinera Technology S.A. ogłaszają konkurs dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej na obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym.

Faster Mind Challenge - konkurs dla studentów i absolwentów

Firma FM Logistic organizuje międzynarodowy konkurs dla studentów lub absolwentów (którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich 3 lat). Chętni mogą zgłaszać swoje pomysły skupiające się na następujących obszarach: realizacji regularnej usługi „dostawa do domu", digitalizacji relacji z klientem, wdrożenia programów lojalnościowych i systemów abonamentowych (subscriptions).

Konkurs Inżynierski EBEC Poland

Konkurs Inżynierski EBEC Poland (European BEST Engineering Compettion) organizowany jest przez 6 grup lokalnych BEST-u działających przy wiodących polskich uczelniach technicznych.  Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie studentów posiadających wszechstronną wiedzę inżynierską oraz praktyczne umiejętności z zakresu nauk technicznych, a zarazem potrafiących współpracować w grupie. Rywalizacja składa się z trzech etapów, pierwszym z nich jest Test Eliminacyjny, który odbędzie się 28 marca 2017 roku.

EDPR University Challenge

9 marca o godzinie 14.15 w Auli A0 w budynku ITLiMS odbędzie się otwarte spotkanie połączone z warsztatem nt. konkursu akademickiego EDPR University Challenge.

Badanie satysfakcji użytkowników bibliotek SBI PW

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety, której celem jest ocena jakości usług oferowanych przez SBI PW.

Konferencja: „Rozwój Ośrodka Certyfikacji Transportu na Wydziale Transportu PW a potrzeby integracji i certyfikacji systemu kolei UE”

9 lutego 2017 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej odbyła się konferencja pod nazwą „Rozwój Ośrodka Certyfikacji Transportu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej a potrzeby integracji i certyfikacji systemu kolei Unii Europejskiej”, zorganizowana przez przedmiotowy Ośrodek Certyfikacji Transportu (OCT).

C.H.Robinson rusza z programem Ambasadora Marki Pracodawcy

Od 6 lutego można aplikować na stanowisko Ambasadora Marki Pracodawcy w firmie C.H.Robinson. Poszukiwani są studenci kierunków logistyka, transport i pokrewne.

Konferencja ThinkGoodMobility

W dniu 17 stycznia 2017 roku, na naszym Wydziale odbyła się konferencja ThinkGoodMobility organizowana wspólnie przez Goodyear Dunlop Tires Polska i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Patronatu udzieliła Dziekan Wydziału Transportu PW prof. dr hab. inż.  Marianna Jacyna, która również otworzyła konferencję.