Aktualności

Kiermasz Świąteczny PW – wspólnie ufundujmy stypendium

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni – wszystko to wiąże jeden szczytny cel – stypendium dla studentów PW. Dlatego po raz drugi organizujemy Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej.

Finał I edycji Konkursu Kultura Bezpieczeństwa

W piątek, 25 listopada poznaliśmy laureatów ogłoszonego latem konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

I posiedzenie Rady Konsultacyjnej Nauka - Gospodarka

14 listopada br. na Wydziale Transportu odbyło się I posiedzenie Rady Konsultacyjnej Nauka - Gospodarka w nowej kadencji 2016-2020. Rada Konsultacyjna pełni rolę organu opiniotwórczego i doradczego w procesie kształcenia przyszłych inżynierów i magistrów inżynierów transportu.

Wykład nt. zastosowania analizy obrazów w transporcie samochodowym

Dr hab. inż. Mirosław Siergiejczyk, prof. PW, Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką zaprasza zainteresowanych studentów Wydziału Transportu na wykład dr. inż. Tomasza Targosińskiego z Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

W nowym roku akademickim Biuro Karier PW powraca z cyklem "Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej", która w najbliższym czasie odbędzie się na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.

„Latający Stolik” i warsztat rozwoju kariery

30 listopada w godz. 12:00-16:00 zapraszamy na „Latający Stolik” i warsztat rozwoju kariery zorganizowany przez Wydział Transportu i Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

"E-commerce w logistyce"

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej na wykład pt. „E-commerce w logistyce”, który poprowadzi Pan Jacek Lipiński, przedstawiciel firmy FM Logistic, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, przedstawiciel firmy FM Logistic.

Najbliższe wydarzenia Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez biuro.

Bezpłatne szkolenie LabVIEW organizowane w Poliechnice Warszawskiej

LabVIEW jest graficznym środowiskiem programistycznym stworzonym przez firmę National Instruments. Umożliwia szybkie i wygodne tworzenie aplikacji do wielu zastosowań - np. do akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych, przeprowadzania testów oraz symulacji zjawisk.

Nowe Zeszyty Naukowe Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnych Zeszytów wydawanych w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.