Aktualności

Praktyki w Agencji Kolejowej Unii Europejskiej dla studentów i absolwentów

Na mocy porozumienia pomiędzy Urzędem Transportu Kolejowego a Politechniką Warszawską istnieje możliwość odbycia praktyk przez studentów i absolwentów PW.

Profesor Choromański wraz z Zespołem nagrodzony

W dniu 24 listopada 2016 roku odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów uroczystość wręczenia dyplomów z okazji przyznania nagrody Prezesa Rady Ministrów. Jednym z Laureatów nagrody został  prof.dr hab. inż. Włodzimierz Choromański z Zespołem za System zrównoważonego transportu i osobistej mobilności - "Eko-mobilność-Prometeusz".

Konferencja „Problemy Bezpieczeństwa i Niezawodność Systemów Transportowych”

W dniach 8-9 grudnia 2016 roku Wydział Transportu PW wraz z Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Problemy Bezpieczeństwa i Niezawodność Systemów Transportowych”. Konferencję patronatem objął JM Rektor Politechniki Warszawskiej oraz Komitet Transportu Polskiej Akademii Nauk.

Spotkanie dot. programu Erasmus+

5 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w sali nr 219 w Gmachu Głównym odbyło się spotkanie dla osób zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018.

Warsztat z pracownikiem firmy DHL Express

Wydział Administracji i Nauk Społecznych zaprasza na warsztat "Jak świadomie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?" Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2016 roku w godz. 10:00-12:00.

Kiermasz Świąteczny PW – wspólnie ufundujmy stypendium

10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, gadżety Politechniki Warszawskiej i zabawa mikołajkowa dla dzieci pracowników Uczelni – wszystko to wiąże jeden szczytny cel – stypendium dla studentów PW. Dlatego po raz drugi organizujemy Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej.

Finał I edycji Konkursu Kultura Bezpieczeństwa

W piątek, 25 listopada poznaliśmy laureatów ogłoszonego latem konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

I posiedzenie Rady Konsultacyjnej Nauka - Gospodarka

14 listopada br. na Wydziale Transportu odbyło się I posiedzenie Rady Konsultacyjnej Nauka - Gospodarka w nowej kadencji 2016-2020. Rada Konsultacyjna pełni rolę organu opiniotwórczego i doradczego w procesie kształcenia przyszłych inżynierów i magistrów inżynierów transportu.

Wykład nt. zastosowania analizy obrazów w transporcie samochodowym

Dr hab. inż. Mirosław Siergiejczyk, prof. PW, Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką zaprasza zainteresowanych studentów Wydziału Transportu na wykład dr. inż. Tomasza Targosińskiego z Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

W nowym roku akademickim Biuro Karier PW powraca z cyklem "Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej", która w najbliższym czasie odbędzie się na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska.