Platforma Career Center na portalu Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Z efektów naszej akcji możecie już korzystać. Jak?

1. Stwórzcie profil lub zalogujcie się do Waszego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW
  2. Wybierzcie zakładkę OFERTY i sprawdzajcie ogłoszenia.
  3. Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk szukajcie zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”
  4. Pamiętajcie: będziecie widzieć ogłoszenia zgodnie z kryteriami, które wybraliście tworząc swój profil. Część ofert zobaczycie tylko jeśli w swoim profilu wskazaliście wydział, na którym studiujecie.
  5. Możecie zaznaczyć tag „Oferuje praktyki”, by spośród ofert pracy wyszukać pracodawców, którzy oprócz publikowanych pracy generalnie wyrazili otwartość na organizację praktyk.

Powodzenia w aplikowaniu! A jeśli chcecie dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to zapraszamy na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier PW.

Z pozdrowieniami,

Zespół Biura Karier Politechniki Warszawskiej