Uwaga studenci 7 sem. studiów stacjonarnych pierwszego stopnia!

Informuję studentów 7 semestru studiów stacjonarnych pierwszego stopnia, którzy w sesji egzaminacyjnej będą przystępować do zaliczeń i egzaminów, że

prace dyplomowe można składać w Dziekanacie do wtorku, 15 lutego br.

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci dr inż. Andrzeja Żurkowskiego

Uwaga studenci zainteresowani otrzymaniem stypendium socjalnego

Biuro Spraw Studenckich PW informuje, że studenci, których

miesięczny dochód na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty określonej w ustawie o pomocy społecznej,

od 01 stycznia 2022 r. jest to 600,- zł (Dz. U. z 2021 r. poz. 1296),

zobowiązani są dołączyć do wniosku o stypendium socjalne zaświadczenie z ośrodka pomocy społecznej o sytuacji dochodowej i majątkowej swojej i rodziny.

Lista najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2020/2021

Uprzejmie informuję, że Prorektor ds Studenckich PW Pan prof. dr hab. inż. Robert Zalewski, ogłosił listę najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2020/2021:

Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego

W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Warszawskiej, dr hab. inż. Konrada Lewczuka, prof. uczelni, uprzejmie informujemy, że w dniu 11.01.2022 r. o godzinie 13:15 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego Pana dr inż. Marka Stawowy z Wydziału Transportu PW.

Określenie osiągnięcia naukowego: autorska monografia pt.: „Metoda wielowarstwowego modelowania niepewności w szacowaniu jakości informacji systemów teleinformatycznych w transporcie” oraz jednotematyczny cykl publikacji.

Zapraszamy do sklepu Politechniki Warszawskiej

Poszukującym niestandardowych, oryginalnych i ciekawych upominków polecamy odwiedzenie sklepu Politechniki Warszawskiej www.sklep.pw.edu.pl. Przykładowy asortyment: bluzy, koszulki, termosy, plecaki, skarpetki, długopisy, power banki, pendrive, kalendarze, kubki, puzzle i wiele innych. Artykuły można zamówić w sklepie internetowym lub nabyć w Księgarni Akademickiej przy ul. Noakowskiego 18/20 czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Kiermasz Świąteczny PW

W tym roku powracamy do szczególnej tradycji, która podbiła serca naszej społeczności — jarmarku świątecznego przed Gmachem Głównym PW. Wszystkich studentów, pracowników, a także mieszkańców zapraszamy 2 i 3 grudnia na Plac Politechniki!

Kiermasz Świąteczny PW

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz drugi organizują Konkurs dla studentów piszących prace o tematyce lotniczej

Informacja Pełnomocnika Dziekana ds. Kontaktów z Zespołem ds. Koordynacji Działań Prewencyjnych w PW

Szanowni Państwo w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS – CoV-2 i trwającym stanie epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z Zarządzeniem Rektora nr 110/2021 w sprawie funkcjonowania Politechniki Warszawskiej w okresie epidemii COVID - 19 od dnia 19 listopada 2021 r.informuję o najważniejszych zasadach, wytycznych i informacjach dotyczących zasad bezpieczeństwa...