Czwarta edycja studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei

Decyzją władz Wydziału Transportu uruchomiona została czwarta edycja studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei. Dostępne są jeszcze wolne miejsca, a rejestracja prowadzona jest do 19 października 2023 r. Inauguracja studiów podyplomowych Interoperacyjność systemu kolei odbędzie się w sobotę 21 października o godz. 10:00, na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, w sali Rady Wydziału (s. 100).

Trzecia edycja studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei

Decyzją władz Wydziału Transportu uruchomiono została trzecia edycja studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei. Dostępne są jeszcze wolne miejsca, a rejestracja prowadzona jest do 13 października 2022 r. Inauguracja studiów podyplomowych Interoperacyjność systemu kolei odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 12:00, na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, w auli (nowe skrzydło, przyziemie, s. 055).

Uruchomienie drugiej edycji

W dniu 30 września otrzymaliśmy oficjalną decyzję o uruchomieniu drugiej edycji studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei. Inauguracja studiów będzie miała miejsce w dniu 16 października. Pozostały jeszcze wolne miejsca w grupie, w związku z czym uruchomiona została rekrutacja uzupełniająca, która potrwa do 15 października.

Rusza pierwsza edycja studiów podyplomowych Interoperacyjność Systemu Kolei

Inauguracja studiów podyplomowych odbędzie się 16 listopada 2019 r. o godz. 10.00. Zapraszamy do rejestracji na ostanie wolne miejsca na dedykowanej stronie.