Dziewczyny na Politechniki 2021

17.04.2021 r. - Drzwi Otwarte 2021 na Wydziale Transportu PW

Interesuje Cię inżynieria logistyki? Transport samochodowy, kolejowy, a może lotniczy? Chciałbyś dowiedzieć się jak stosować najnowsze osiągnięcia z zakresu telematyki czy sztucznej inteligencji w systemach transportowych? Zapraszamy na Drzwi Otwarte 2021 na Wydziale Transportu PW!

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci prof. dr hab. inż. Włodzimierza Choromańskiego

Program Top Young 100 - rekrutacja tylko do 17.03.2021

Program Top Young 100 jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw i pochodnych w Polsce. Tworzony przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu budowę wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych i związanych z szeroko pojętym łańcuchem dostaw poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów logistycznych na rynku zawodowym. Program jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania które dają im możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Szczegóły: https://topyoung100.pl/

Nagroda Prezydenta za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy

Prezydent m.st. Warszawy zaprasza autorów prac magisterskich i rozpraw doktorskich do ubiegania się o Nagrodę Prezydenta za prace dyplomowe z zakresu rozwoju Warszawy. To już szósta edycja konkursu. Od 2016 r. zachęcamy młodych badaczy do dialogu na temat rozwoju stolicy oraz wspieramy zainteresowania badawcze Warszawą poprzez możliwość zaprezentowania wyników swoich prac.

Konferencja "Launching the Future" - 12 marca 2021 - ENHANCE

Centrum Współpracy Międzynarodowej PW zaprasza wszystkich pracowników, studentów i doktorantów Wydziału Transportu do udziału w konferencji "Launching the Future", która odbędzie się online 12 marca 2021 r. Będzie to pierwsze publiczne wydarzenie zorganizowane przez konsorcjum ENHANCE, w skład, którego wchodzą: Politechnika Warszawska, Politechnika w Belinie, Politechnika w Akwizgranie (RWTH Aachen), Uniwersytet Techniczny Chalmersa w Goteborgu, Norweski Uniwersytet Naukowo-Techniczny w Trondheim (NTNU Trondheim), Politechnika w Mediolanie i Politechnika w Walencji.

Program Mentoringowy - zaspisy do 10 marca - zgłoś swój udział

III edycja  Programu Mentoringowego właśnie się rozpoczęła. Program dedykowany jest studentkom i studentom od 3 roku, zapraszamy również absolwentów lat 2019 - 2021. Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż od IT, logistyki, po produkcję i zarządzanie w biznesie.

Spotkanie dla koordynatorów wydziałowych i studentów zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla koordynatorów wydziałowych i studentów zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022. Spotkanie odbędzie się we wtorek 2 marca 2021 w godzinach 13.00-15.00 na platformie MS TEAMS. Link do spotkania:Dołącz do zdarzenia na żywo

Ankieta "Pracodawca dla inżyniera"

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT Politechniki Warszawskiej mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów do udziału w badaniu, którego celem jest diagnoza preferencji w obszarze zatrudnienia. Kolejna już odsłona badania poszerzona została o wpływ pandemii COVID-19 na rynek pracy. Ponadto studenci będą mieli okazję wybrać najlepszego ich zdaniem pracodawcę dla inżyniera. Wyniki badania zostaną opublikowane na fanpage'u Inżynierskich Targów Pracy na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Film Promocyjny Wydziału Transportu

Jest jedno takie miejsce, gdzie poznasz otaczający Cię świat od zupełnie innej strony. Miejsce w którym prowadzone są badania nad innowacyjną technologią, a studenci mają realny wpływ na życie mieszkańców wielkich miast.

Film promocyjny (mp4, 44,05 MB)