Aktualności

Rekrutacja do Nowego Zespołu Krajowego Systemu Poboru Opłat – nie czekaj, zgłoś się!

Główny Inspektorat Transportu Drogowego oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej zapraszają na spotkanie informacyjne „Zbuduj swoją karierę z GITD”.

Thales w dobie technologii jutra

W imieniu firmy THALES i Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji „Thales w dobie technologii jutra”. Konferencja odbędzie się w dniu 29 maja 2018 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej mieszczącego się przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie.

Noc Muzeów na Wydziale Transportu

Zapraszamy do odwiedzenia Wydziału 19 maja 2018 roku podczas Nocy Muzeów.

Podziękowania firmy BBA Transport System

W kwietniu i maju będą odbywać się na Wydziale spotkania w ramach Akademii Spedytora, której organizatorem jest firma BBA Transport System. Otrzymaliśmy podziękowania za możliwość przeprowadzenia Akademii na Wydziale Transportu.

Nowy Zeszyt Naukowy Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnego Zeszytu wydawanego w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Wydział Transportu PW prowadzi najlepsze studia inżynierskie w Polsce

17 kwietnia 2018 roku poznaliśmy wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport".

Akademia Spedytora - Praktyka pracy w Transporcie Spedycji i Logistyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnych i bezpłatnych warsztatach, dzięki którym można nabyć praktyczne zdolności do wykonywania zawodu.

Trampolina Talentów - wiosna 2018

Fundacja Rozwoju Talentów rozpoczęła wiosenną akcję rekrutacyjną.

Wykład "DWDM Fundamentals, Flexibility trends"

Zakład Telekomunikacji w Transporcie Wydziału Transportu PW zaprasza studentów i pracowników na wykład na temat: DWDM Fundamentals, Flexibility trends. (Podstawy systemów DWDM, rozwój elastyczności systemów optycznych). Prelegentem będzie Pan Sebastian Piter z firmy Alcatel–Lucent grupa Nokia.

Krajowa Konferencja Naukowa "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy"

20 marca 2018 roku odbędzie się konferencja "Wsparcie mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy". Celem wydarzenia jest identyfikacja skali zjawiska oraz możliwości wsparcia mobilności niepełnosprawnych ruchowo żołnierzy i funkcjonariuszy.