Aktualności

Trzecia edycja konkursu „Dyplomy dla Warszawy”

Właśnie ruszyła trzecia edycja konkursu Dyplomy dla Warszawy, w którym przyznawane są nagrody autorom najlepszych rozpraw doktorskich i prac magisterskich z zakresu wszelkich specjalności naukowych dotyczących społeczno-gospodarczego rozwoju miasta.

Wynalazek z Wydziału Transportu PW w konkursie Eureka

Wynalazek zespołu Autorów z Wydziału Transportu w Politechnice Warszawskiej oraz Wydziału Technologii i Edukacji w Politechnice Koszalińskiej, jako jeden z dwóch delegowanych bezpośrednio z Politechniki Warszawskiej, został zgłoszony do konkursu „Eureka! Dziennik Gazeta Prawna – odkrywamy polskie wynalazki”.

Sondaż #powiedzPW o przedsiębiorczości

Ruszyła kolejna edycja projektu #powiedzPW. Tym razem zbierane są opinie i doświadczenia studentów dotyczące przedsiębiorczości. Uruchomienie przez Dział Badań i Analiz Sondażu Studenckiego #powiedzPW jest zainspirowane potrzebą sprawnej i skutecznej komunikacji między studentami i władzami Uczelni.

Nagaoka Summer School for Young Engineers (NASSYE)

Nagaoka University of Technology (NUT) zaprasza studentów z zagranicznych uczelni do zgłoszenia swojego uczestnictwa w letniej szkole Nagaoka Summer School for Young Engineers (NASSYE).

Inteligentne systemy transportowe na Litwie

Anglojęzyczny wykład poświęcony inteligentnym systemom transportowym na Litwie wygłosił Prof. Donatas Dervinis z Šiauliai State College na Litwie. Wykład odbył się w środę (14.03.2018) w godz. 10.15-12.00 w sali nr 8 NK.

Erasmus+ - spotkanie dot. wyjazdów

Spotkanie informacyjne w sprawie wyjazdów Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019 odbędzie się w dniu 7 marca 2018 r. (środa) o godzinie 16 w sali 6.

"Nauka-Biznes" - cykl spotkań seminaryjnych środowiska ITS

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA pragnie zaprosić na nowy cykl spotkań seminaryjnych środowiska ITS pod wspólną nazwą „Nauka-Biznes”. Pierwsze seminarium odbędzie się w dniu 15 marca 2018 r. na Politechnice Warszawskiej i będzie możliwe dzięki pracy międzywydziałowej Platformy Inteligentnego Transportu PW.

X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka

W dniach 25-27 czerwca odbędzie się X Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka.

Wydarzenia Biura Karier

Biuro Karier PW zaprasza na warsztaty, które odbędą się w lutym.

Warsztaty z komercjalizacji – zapisy

CZIiTT PW zaprasza do udziału w warsztatach przygotowujących do współpracy z inwestorami, prezentacji/sprzedaży pomysłów inwestorom oraz aspektów prawnych związanych z ich komercjalizacją.