Druga edycja Akademii Spedytora.

BBA Transport System we współpracy z Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej zorganizuje drugą edycję Akademii Spedytora.

Wydział Transportu PW współorganizatorem Konferecji "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie".

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, Fundacja Episkopatu Polski Opoka oraz Instytut Dialogu Kultury Religii UKSW mają zaszczyt zaprosić na Konferencję pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie".

Warsztaty na temat Uczelnianych Planów Mobilności - 29 listopada 2018r.

Politechnika Krakowska, przy współpracy z Biurem Polityki Mobilności i Transportu Urzędu m.st. Warszawy oraz Politechniką Warszawską organizuje warsztaty dla przedstawicieli uczelni na temat realizacji tzw. uczelnianych planów mobilności. Plan mobilności to pakiet działań i rozwiązań mających na celu zachęcanie pracowników i studentów do częstszego korzystania ze środków komunikacji zbiorowej oraz aktywnych form mobilności: rowerów i przemieszania się pieszo.

Inauguracja drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Serdecznie zapraszamy na inaugurację drugiej edycji Studiów Podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością prowadzonych na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, przy współpracy merytorycznej z Polskim Związkiem Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych. Inauguracja odbędzie się 20 października o godzinie 10.00.

2018 China Higher Education Exhibition, 21 października 2018

Zapraszamy do udziału w Targach Edukacyjnych Uczelni Chińskich. Wydarzenie odbędzie się 21 października 2018 r. na Wydziale Fizyki ul. Koszykowa 75 - rozpoczęcie o godz. 10.00.

Foto-relacja z przebiegu uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2018/19.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z przebiegu uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2018/19 na Wydziale Transportu PW.

Ministerstwo Infrastruktury gratuluje

Inauguracja 2018/19

Na Uroczystości Inauguracji Roku Akademickiego 2018/2019 na Wydziale Transportu w szanownym gronie zaproszonych gości nie mogło zabraknąć również Władz Ministerstwa Infrastruktury.

Wydział Transportu PW prowadzi najlepsze studia inżynierskie w Polsce

17 maja 2018 roku poznaliśmy wyniki kolejnego Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018. Nasz Wydział zajął pierwsze miejsce jako jednostka kształcąca na kierunku "Transport".

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Dziekan i Rada Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 1 października 2018 r. o godz. 16.00 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy na nabory do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

Jeżeli jesteś studentem Politechniki lub innej warszawskiej uczelni i chcesz podszkolić swój potencjał wokalny, taneczny i muzyczny lub po prostu poznać fantastycznych ludzi i być może znaleźć przyjaciół na długie lata. - Zespół Pieśni i Tańca PW jest dla Ciebie.(ZALICZAMY WYCHOWANIE FIZYCZNE.)