Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty!

1. Zwinne Allegro (webinar o Agile) 26.11.2021 (piątek), w godz. 12:15-13:30

2. Jak wygląda współpraca IT i biznesu na przykładzie projektu zrealizowanego w Sollers Consulting 30.11.2021 (wtorek) w godz. 16:00-17:30

3. Safety & security w branży motoryzacyjnej 30.11.2021 (wtorek), w godz. 16:15-17:45

4. Nawyki sukcesu 1.12.2021 (środa), godz. 16:15-17:45

Customer first! O Łańcuchu Dostaw w Leroy Merlin Polska

"Zapraszamy Cię do wejścia w nasz fascynujący świat łańcucha dostaw Leroy Merlin Polska. Zabierzemy Cię do jednego z największych magazynów w Polsce i Europie. Na tym konkretnym i żywym przykładzie opowiemy Ci o tym, jaką rolę pełnią planiści operacyjni i planiści popytu, w jaki sposób sprawiają, że spełniamy obietnicę daną klientowi, aby towar był dostępny i zawsze na czas. Zobaczysz, jakie projekty automatyzacyjne realizujemy oraz przybliżymy Ci zagadnienia związane z analityką łańcucha dostaw."

Webinar odbędzie się z wykorzystaniem platformy Google Meet 16.11.2021 (wtorek) w godz. 16:00-17:00.

Zapisy i dodatkowe informacje: https://bkpw.jobteaser.com/pl/events/127674-customer-first-o-lancuchu-dostaw-w-leroy-merlin-polska

Innowator Mazowsza z Wydziału Transportu

Dr inż. Marcin Koniak z Wydziału Transportu PW został laureatem XIII edycji konkursu „Innowator Mazowsza”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zajął drugie miejsce w kategorii „Innowacyjny Naukowiec”.

Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty!

1. Warsztat: Your CV and Professional Image on Social Media - 10.11, 14:15 (środa)

2. Warsztat: Jak tworzyć efektywny zespół (Projektor Kariery) - 17.11, 15:00 (środa)

3. Warsztat: Customer first! O Łańcuchu Dostaw w Leroy Merlin Polska - 16.11, 16:00 (wtorek)

Witamy w nowym roku akacemickim!

1 października w Auli Gmachu Wydziału Transportu odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2021/22.

Konkurs ofert na najem lokalu w celu prowadzenia bufetu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej

Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w zamkniętej kopercie do dnia 10.11.2021 r. do godziny 14.00 w Biurze Dziekana Wydziału Transportu (ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, Pokój 108). Koperta powinna zawierać nazwę i dokładny adres oferenta, telefon kontaktowy oraz dopisek: „Oferta konkursowa na najem lokalu w celu prowadzenia bufetu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej”.

Praktyki, wolontariat, staże w Ministerstwie Infrastruktury

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości ubiegania się o odbywanie praktyk, staży i wolontariatów w Ministerstwie Infrastruktury: https://www.gov.pl/web/infrastruktura/praktyki-wolontariat-staze

Stypendium pod choinkę

Biuro Komunikacji i Promocji rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do VI edycji Stypendium pod choinkę — nagrody dla zaangażowanych, aktywnie promujących Politechnikę Warszawską oraz budujących jej wizerunek studentów i doktorantów. Zapraszamy na stronę, gdzie  znajdują się szczegóły oraz regulamin:

Zapraszamy do wzięcia udziału w Inauguracyjnym Spotkaniu Tandemów Językowych ENHANCE

Podczas spotkania przedstawimy projekt i pokażemy jak znaleźć partnera tandemowego do nauki języka obcego.