Certificate in Business for Engineers

Dołącz do najlepszych i zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich. Program Certificate in Business for Engineers pozwoli Ci  na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią Ci płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Program jest realizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka – Edukacja – Rozwój  – Współpraca” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Certificate in Business for Engineers to:

- Świadome zarządzanie  swoją karierą i umiejętne wykorzystywanie swoich kompetencji miękkich
- Praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie warsztatów i zajęć projektowych
- Networking – budowanie relacji i kontaktów w biznesie
- Dyplom Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, lidera edukacji menedżerskiej w Polsce
- Znajomość języka angielskiego, w szczególności w zakresie terminologii biznesowej i przełamania barier w swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym

Do kogo skierowany jest program:

Program skierowany jest do studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Politechnice Warszawskiej (w tym obcokrajowców), zainteresowanych rozwojem kompetencji menedżerskich, personalnych i społecznych.

Ramowy program:

Moduł I  – ‘Personal Development and Leadership’ – moduł koncentruje się na rozwoju osobistych umiejętności oraz kompetencji społecznych.

Moduł II – ‘Business  Management’ – moduł obejmuje zestaw przedmiotów wprowadzających słuchaczy do zrozumienia kluczowych obszarów funkcjonowania firm, w szczególności w zakresie ekonomii, marketingu i sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem digital i social media marketing, rozwoju technologii, zrozumienia finansów i rachunkowości, strategii oraz funkcjonowania rynków globalnych.

Moduł III  – ‘Business in Action’ – jest to moduł integrujący wiedzę z modułów I i II, w ramach którego uczestnicy rozwijają kompetencje w zakresie: wprowadzania nowej firmy na rynek, zarządzania projektami, budowani zespołu i planowania w nim pracy.

MODUŁ IV – ‘Project Seminars and Project Development' –  Pod okiem instruktorów-praktyków słuchacze w 3-4 osobowych grupach proponują, przygotowują i prezentują projekt start-upowy, projekt przedsięwzięcia realizowanego w środowisku korporacyjnym lub kompleksową analizę odnoszącą się do konkretnego zagadnienia rynkowego lub biznesowego.

>>> więcej o programie studiów

Żródło: https://www.biznes.edu.pl/cbe