Aktualności

PW technicznie najlepsza w QS University Rankings: EECA 2015

Politechnika Warszawska zajęła pierwsze miejsce wśród polskich uczelni technicznych w najnowszej edycji rankingu QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia 2015. W zestawieniu wszystkich polskich szkół wyższych nasza Alma Mater zajęła trzecie miejsce oraz, w porównaniu z ubiegłorocznym zestawieniem, awansowała o cztery pozycje w całym rankingu, zajmując 24. lokatę.

Inauguracja roku akademickiego 2015/2016

Dziekan i Rada Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2015/2016, która odbędzie się w dniu 1 października 2015 roku o godz. 16:30 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Wywiad z pracownikiem Wydziału nt. zarządzania ruchem drogowym

Dr inż. Józef Suda z Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej był gościem audycji “Science friction” RDC. Mówił o zarządzaniu ruchem, metodach, narzędziach, środkach i metodologii badań i pomiarów sterowanego i niesterowanego ruchu drogowego.

VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka

W dniach 30 sierpnia - 2 września 2015 roku odbyła się VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Systemy Logistyczne Teoria i Praktyka. Wydarzenie objęte było pod patronatem JM Rektora Politechniki Warszawskiej oraz Komitetu Transportu PAN w ramach obchodów 100-lecia odnowienia tradycji Politechniki Warszawskiej.

Dyplom Politechniki Warszawskiej najbardziej ceniony na rynku pracy

Od lat Politechnika Warszawska zajmuje miejsce lidera w kategorii „Prestiż wśród pracodawców” Rankingu Szkół Wyższych Wydawnictwa Perspektywy.

PW najlepszą uczelnią techniczną w Polsce

9 czerwca 2015 roku ukazał się najnowszy Ranking Szkół Wyższych Wydawnictwa Perspektywy. Politechnika Warszawska ex aequo z Politechniką Wrocławską zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich polskich uczelni technicznych. Nasza Uczelnia jest liderem nauczania na sześciu kierunkach technicznych, a także także jest najlepszą uczelnią wg pracodawców.

Silna pozycja Absolwentów PW w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń

Inżynierowie osiągający najwyższe zarobki to osoby, które tytuł magistra inżyniera uzyskały na Politechnice Warszawskiej. 

Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin

W dniu 23 maja 2015 roku, w Centrum Rekreacyjno-Konferencyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim (ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi, gmina Nieporęt), odbędzie się Piknik dla pracowników Politechniki Warszawskiej i ich rodzin.

Wydział Transportu na Pikniku Edukacyjnym

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej brał udział w Pikniku Edukacyjnym „Od mikro do makro”, który odbył się w dniach 15-16 maja 2015 roku.

Dodatkowe badania profilaktyczne dla pracowników PW w roku 2015

Rektorska Komisja ds. Akademickiej Służby Zdrowia informuje, że istnieje jeszcze możliwość wykonania do końca maja br. ponadstandardowych badań profilaktycznych.