EDPR University Challenge

9 marca o godzinie 14.15 w Auli A0 w budynku ITLiMS odbędzie się otwarte spotkanie połączone z warsztatem nt. konkursu akademickiego EDPR University Challenge.

EDPR University Challenge to konkurs akademicki związany z tematyką odnawialnych źródeł energii. Organizowany jest m.in. na Politechnice Warszawskiej od poprzedniego roku. Reprezentanci PW zdobyli główną nagrodę w poprzedniej edycji.

• Tytuł spotkania: Business modelling workshop and EDPR University Challenge Open Meeting
  • Prowadzący: Ricardo Figueiredo, wieloletni konsultant biznesowy oraz Konrad Sowa, odpowiedzialny za organizację EDPR University Challenge w Polsce.
  • Szczegóły: Otwarte spotkanie dotyczące konkursu EDPR University Challenge z jego organizatorami połączone z warsztatem nt. modelowania biznesowego. Podpowiemy, co należy zrobić, żeby mieć największe szanse na wygraną. Wskażemy kilka problemów, z którymi zmagają się uczestnicy i pokażemy jak ich uniknąć. Zaprezentujemy model biznesowy Lean Canvas, który jest świetnym narzędziem do rozwoju innowacyjnych pomysłów, wynalazków i projektów.
  • Czas i miejsce: Czwartek 9 marca o 14.15. Aula A0 w budynku ITLiMS (wydział MEiL, ul. Nowowiejska 24)
  • WWW: http://generationedpr.edpr.com/universitychallenge/pl/