KONGRES BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w KONGRESIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2023, który odbędzie się w dniach 1-3 marca w Krakowie z okazji X jubileuszowych KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO.

Organizowana od 2013 roku w ścisłej współpracy merytorycznej z najbardziej znaczącymi ośrodkami naukowymi i organizacjami branżowymi konferencja, osiągnęła poprzez kolejne edycje rangę jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych bezpieczeństwu ruchu drogowego w Polsce. Podczas dotychczasowych spotkań z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów. Jubileuszowa edycja to sesje referatowe z gwarantowanym czasem na dyskusję, debata, tematyczna wystawa oraz audycje radiowe inspirowane tematyką wydarzenia.

Pierwszego dnia Kongresu w gronie uznanych specjalistów pragniemy porozmawiać o wyzwaniach BRD w Polsce na tle Europy i świata, roli w strukturze zarządzania oraz działaniach instytucji na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego a także, w ramach debaty Kongresu, o „Realizacji celów nowej dekady bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz Narodowego Programu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2021-2030”.

W drugi i trzeci dzień wydarzenia podejmiemy tematy związane m.in. z rolą urządzeń BRD w czasowej i stałej organizacji ruchu, oświetleniem dróg i kwestiami prawnymi (w ramach XI Ogólnopolskiego Forum Specjalistycznego „ORGANIZACJA RUCHU I URZĄDZENIA BRD 2023” oraz IV Ogólnopolskiego Forum Specjalistycznego „Oświetlenie ulic i dróg - OŚWIETLENIE 2023”).

Podczas dziesięciu minionych krakowskich spotkań szerokiego środowiska BRD (licząc od Forum BARIERY 2013) wypracowywane były rozwiązania i wnioski, które wspierają specjalistów BRD w codziennej pracy i które mają realną szansę wpłynąć na  jego poprawę, gdyż znalazły się w konkretnych zapisach legislacyjnych.

KONGRES BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2023
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.