Konferencja ThinkGoodMobility

Zapraszamy na spotkanie organizowane wspólnie przez Goodyear Dunlop Tires Polska i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, podczas którego porozmawiamy o przyszłości motoryzacji i wyzwaniach mobilności oraz omówimy wyniki ogólnoeuropejskich badań na temat postrzegania przez kierowców, również polskich, pojazdów autonomicznych.

Panel 1: Debata ekspertów na temat przyszłości motoryzacji oraz omówienie wyników badań ThinkGoodMobility.
Wśród panelistów znajdą się m.in. Carlos Cipollitti (Dyrektor Centrum Innowacji Goodyear w Luksemburgu), Julia Krysztofiak-Szopa (Prezes Fundacji Start Up Poland), Andrea Gerosa (Intytut badawczy ThinkYoung) oraz profesor Włodzimierz Choromański (Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej).

Panel 2: Spotkanie z Carlosem Cipollittim na temat podejścia do tworzenia innowacji w Centrum Innowacji Goodyear w Luxemburgu. Opowie on również o pracy w GIC*L.
Spotkanie poprowadzi dr Tomasz Rożek - prowadzący vloga "Nauka. To lubię" oraz programu „Sonda2”.
W przerwie dla wszystkich uczestników spotkania przewidziany jest lunch.

Rejestracja prowadzona jest pod linkiem (zapisać można się na oba lub jeden z paneli): https://docs.google.com