Nabór kandydatów do projektu Erasmus Mundus – PANTHER

Do dnia 31 stycznia 2017 trwa rekrutacja kandydatów do udziału w programie Erasmus Mundus PANTHER. Program PANTHER  jest wspólną inicjatywą uczelni technicznych z krajów Unii Europejskiej, Australii i Nowej Zelandii. Koordynatorem projektu jest Politechnika Warszawska. Spotkanie informacyjne z Koordynatorem projektu odbędzie się w dniu 06.10.2016 o godz. 15, budynek MEil (ul.Nowowiejska 24), sala 327.

Uczelnie partnerskie:

• Ecole Centrale de Nantes (Francja)
  • University of the Basque Country (Hiszpania)
  • Dublin Institute of Technology (Irlandia)
  • Budapest University of Technology and Economics (Węgry)
  • Auckland University of Technology (Nowa Zelandia)
  • University of New South Wales (Australia)
  • Griffith University (Australia).

Zapraszamy do aplikowania studentów studiów doktoranckich i postdoktorów  chętnych do wyjazdu w ramach wymiany naukowej pomiędzy krajami Unii Europejskiej, a Australią i Nową Zelandią. Oferujemy stypendia, z budżetu programu PANTHER  pokrywane są także koszty podróży i ubezpieczenia.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie http://panther.meil.pw.edu.pl.