PW na podium rankingu TOP 10 Startup Friendly

Z okazji swojego 10-lecia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przygotowały ranking najbardziej przyjaznych startupom uczelni w Polsce.  Politechnika Warszawska zajęła trzecie miejsce w rankingu i jest jedyną uczelnią techniczną w zestawieniu.

„Jeszcze raz chciałbym docenić osiągnięcia Państwa Uczelni na tak ważnym polu dla polskiej gospodarki oraz złożyć gratulacje Państwu jako laureatowi rankingu. Jednocześnie życzę kolejnych dekad obfitujących w sukcesy na tym młodym, dopiero wschodzącym, ale jak kluczowym dla przyszłości naszego kraju rynku.” - Czytamy w liście gratulacyjnym od pana Jacka Aleksandrowicza, Prezesa AIP i Wiceprezesa Polski Przedsiębiorczej.

Ranking TOP10 Startup Friendly

• Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Politechnika Warszawska
  • Uniwersytet Warszawski
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  • Uniwersytet Śląski
  • Uniwersytet Gdański
  • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku
  • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Ranking TOP10 Startup Friendly docenia 10 wyróżniających się pod tym względem ośrodków akademickich. Uczelnie te przyczyniły się do rozwoju rynku startupowego w Polsce, stając się wraz z inkubatorami sercem społeczności startupowej.