Pan dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni - "Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej”

Podczas Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2023, zorganizowanego w dniach 1-3 marca 2023 r., w ramach X jubileuszowych Krakowskich Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, z inicjatywy Ministra Infrastruktury Pana Andrzeja Adamczyka została wręczona odznaka honorowa "Zasłużony dla Transportu Rzeczypospolitej Polskiej” Panu dr hab. inż. Piotrowi Tomczukowi, prof. uczelni pracownikowi Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej . Odznaka przyznawana jest osobom, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju transportu. Nagrodę wręczali przedstawiciele Ministra: Dyrektor Biura Ministra Pan Maciej Michałowski oraz Dyrektor Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Pan Konrad Romik. Serdecznie gratulujemy Panu dr hab. inż. Piotrowi Tomczukowi, prof. uczelni!

• Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.