Politechnika Warszawska wprowadza program MULTISPORT dla pracowników

Każdy pracownik, który przystąpi do programu otrzyma imienną kartę gwarantującą dostęp do obiektów sportowych na terenie całego kraju. Zakup kart odbywać się będzie w dniach 9-22 marca 2015 roku.

Karta MultiSport umożliwia pracownikom korzystanie z szerokiego wachlarza zajęć sportowych tj. z 25 dyscyplin w bogatej bazie obiektów sportowych (basen, siłownia, zajęcia fitness, ścianki wspinaczkowe, sauna, joga, nauka tańca, aqua aerobik, squash, sztuki walki i inne) przy stosunkowo niskim koszcie. W ramach Programu oferowany jest – w jednej cenie – nielimitowany dostęp do ponad 4500 obiektów sportowo-rekreacyjnych w 648 miastach Polski, w tym z około 500 w Warszawie. Zakup będzie się odbywał poprzez PayU.

Link do wyszukiwarki obiektów: http://www.benefitsystems.pl

Ceny kart dla pracowników Politechniki Warszawskiej:

• Cena Karty MultiSport dla Pracownika Politechniki Warszawskiej – 98 zł/m;
    • każdy pracownik może odzyskać część kosztów zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Koszt Karty dla Osoby Towarzyszącej – 179 zł/m
    • (możliwość zgłoszenia maksymalnie jednej dorosłej osoby towarzyszącej powyżej 15-go roku życia);
  • Koszt Karty Basenowej dla dziecka do 15 roku życia – 40 zł/m
    • (zgłoszenie więcej niż 3 dzieci powinno się odbywać z powiadomieniem pracownika Benefit Systems);
  • Koszt Karty MultiSport Kids dla dziecka do 15 roku życia – 89 zł/m
    • (KIDS daje możliwość korzystania z basenu, zajęć tanecznych, sztuk walki, ścianki wspinaczkowej, groty solnej i lodowiska).

Zakup kart odbywa się w dniach 09-22 marca 2015 r.

Karty będą aktywne od dnia 1 kwietnia 2015 r.  Ich odbiór przewidziano w terminie: 25-31.03. 2015 r. w biurze NSZZ Solidarność - pokój 159, Gmach Główny PW.

Do zgłoszenia wystarczy zalogować się na stronie: https://platforma.benefitsystems.pl

Szczegóły dotyczące Programu znajdą Państwo na wydziałowych stronach www oraz w załączniku poniżej.

Osoby kontaktowe:

Politechnika Warszawska: Elżbieta Orkan-Łęcka,
NSZZ Solidarność, pokój 159, Gmach Główny PW
Telefon: 22/234 53 43; e-mail: nszzela@ca.pw.edu.pl

Benefit Systems: Anna Dickson
Telefon: 508 713 814; e-mail: a.dickson@benefitsystems.pl

Odbiór kart odbędzie w dniach 25-31 marca 2015 roku w biurze NSZZ „Solidarność”  pok. 159 GG  w godz. 9.00-17.00.

Informacja » (pdf, 331,48 kB)