Pracownicy Wydziału otrzymali odznaczenia

8 grudnia 2014 roku podczas uroczystego posiedzenia Senatu prof. Mikhail Zgurovski, Rektor Politechniki Kijowskiej, otrzymał tytuł Doktora Honoris Causa Politechniki Warszawskiej. W trakcie uroczystości wręczono również zasłużonym pracownikom PW  odznaczenia naukowe Politechniki Warszawskiej oraz odznaczenia i medale państwowe.

Wśród wyróżnionych osób znaleźli się pracownicy Wydziału Transportu.

Medale Komisji Edukacji Narodowej dostali: prof. dr hab. inż. Tadeusz Niedziela i prof. dr hab. inż. Krzysztof Zboiński. Medal KEN to odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymał dr inż. Mieczysław Plich. Medal ten jest odznaczeniem cywilnym nadawanym za pracę w służbie państwowej.

Więcej informacji na: