TuSzama - jedzenie z dostawą na przerwę.

Dzięki nawiązaniu współpracy między WRS Transport PW, a innowacyjną firmą TuSzama - jedzenie z dostawą na długą przerwę stajemy się pierwszym Wydziałem na Politechnice, na który mogą Państwo zamówić dowolne danie z codziennego menu i odebrać je w godzinach 11:45-12:15 z klubu studenckiego.

Jak to działa?

1. Zakładamy konto na portalu: https://www.tuszama.pl/
2. Jako miejsce odbioru wybieramy nasz wydział.
3. Od wieczora dnia poprzedniego aż do godziny 9:40 w dniu, w którym chcemy otrzymać danie, zamawiamy posiłek z aktualizowanego codziennie menu dostępnego na portalu.
4. Płacimy przez portal.
5. Odbieramy swoją ciepłą i zdrową porcję ze stołu w klubie studenckim o godz. 11:45.

Takie rozwiązanie z pewnością sprawi, że w o wiele prostszy i mniej czasochłonny sposób będą mogli Państwo zaspokoić swój apetyt podczas pracy czy nauki na Wydziale Transportu. Bardzo dziękujemy całej społeczności WRS Transport PW za wcielanie tak ciekawych i  innowacyjnych rozwiązań w życie naszego Wydziału.

Zapraszamy i życzymy Smacznego!

*Menu na poniedziałek pojawia się w niedzielę w godzinach wieczornych.