Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2019

Zapraszamy 6 i 7 kwietnia, między 9:00 a 14:00 na Politechnikę Warszawską. Porozmawiaj ze studentami, poznaj projekty realizowane przez politechniczne koła naukowe, dowiedz się, jak wygląda rekrutacja na studia.

Studenci wygrywający krajowe i światowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci twórczo wykorzystujący zdobytą wiedzę w świecie biznesu – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Zapoznaj się z ofertą studiów, poznaj zasady rekrutacji, porozmawiaj ze studentami PW, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach. Drzwi Otwarte to wyjątkowa okazja, by odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, jak wygląda studencka codzienność. Skorzystaj z przygotowanych przez nas atrakcji i bawiąc się poznaj PW.

W tym roku w ramach Drzwi Otwartych odbędą się także dwa wyjątkowe wydarzenia: gra terenowa „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW” oraz spotkanie „PW kobiecymi oczami”.

A przed wizytą na PW…

Żeby jeszcze lepiej skorzystać z wizyty w murach naszej Uczelni, przed imprezą odwiedź Portal Kandydata, dzięki któremu zyskasz podstawową wiedzę na temat naszej oferty. Dzięki temu będziesz mógł przygotować pytania, które zadasz bezpośrednio naszym studentom i pracownikom.

Śledź wydarzenie na facebook'u. ♥

Źródło: www.pw.edu.pl