Śniadanie z Amazonem - relacja ze spotkania z pracodawcą

Z inicjatywy dr hab. inż. Mirosława Siergiejczyka, prof. PW Prodziekana ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką 19 kwietnia odbył się na Wydziale Transportu Amazon Breakfast and Networking Event, czyli śniadanie z Amazonem – powszechnie znaną firmą zajmującą się handlem elektronicznym (e-commerce), relacjami pomiędzy firmą a klientem końcowym (B2C) i prowadzącą największy na świecie sklep internetowy. Współorganizatorem wydarzenia było Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

Gości – Managerów Amazona powitała dr hab. inż. Anna Stelmach, Prodziekan ds. Studenckich oraz Aneta Tyczyńska, Zastępca Kierownika Biura Karier.

Spotkanie było doskonałą okazją, żeby lepiej zapoznać się z ofertą tego pracodawcy. Przedstawiono potencjalne ścieżki kariery, możliwości rozwoju oraz propozycje staży i praktyk. Część wydarzenia była prowadzona w języku angielskim, z którym, jak się okazało, nasi studenci radzą sobie doskonale. Smaczne śniadanie było miłym dodatkiem do pasjonującej dyskusji.

Spotkanie zakończył case, który studenci mieli za zadanie rozwiązać w grupach. Zwycięzcy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody.