Program Mentoringowy - zaspisy do 10 marca - zgłoś swój udział

III edycja  Programu Mentoringowego właśnie się rozpoczęła. Program dedykowany jest studentkom i studentom od 3 roku, zapraszamy również absolwentów lat 2019 - 2021. Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż od IT, logistyki, po produkcję i zarządzanie w biznesie.

Program Mentoringowy w pigułce:

• Dla kogo?

Dla studentów od 3 roku wzwyż, a także dla absolwentów z lat 2019 - 2021

• Na czym polega?

Opiera się na partnerskiej relacji, na wsparciu mentora, które otrzymasz na początku kariery zawodowej. Może to zaowocować ogromnym przyspieszeniem i łatwiejszym startem.

• Kim jest mentor?

To osoba, która odniosła sukces w swojej branży, to doświadczony menadżer, właściciel, albo twórca projektu, który poradził sobie w wielu wyzwaniach, a teraz chce podzielić się z Tobą swoją wiedzą. Przede wszystkim, chce Cię wysłuchać i zrozumieć oraz wspólnie poszukać rozwiązań.

• Jak rozpocząć taką współpracę?

Wystarczy wejść na wydarzenie prezentujące profile mentorów, znaleźć mentora, który odpowiada Twojemu obszarowi działań, poszukiwań, preferencji i przesłać zgłoszenie składające się z CV i opisu dlaczego chciałbyś/chciałabyś podjąć współpracę, jaki masz pomysł na swoją drogę.

• Ile to potrwa?

Około 6 miesięcy. Razem z mentorem, decydujecie jak często będziecie się kontaktować. Wyznaczasz cel, a mentor wspiera Cię w Twoich dążeniach.

Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż – od IT, logistyki, konstrukcję, po produkcję, oraz zarządzanie w dużych organizacjach. To prawdziwi liderzy, którym dzielenie się doświadczeniem i wspieranie młodych ludzi na progu zawodowej ścieżki daje autentyczną satysfakcję.

•  Mentorzy

fot. Szymon Matulka COCA COLA

„Zapraszam Cię do szeroko pojętego obszaru projektów, które towarzyszą każdemu z nas w życiu zawodowym oraz prywatnym. Mogę zaoferować Ci podzielenie się wiedzą zebraną przez ponad 15 lat w tematach przygotowania, prowadzenia oraz rozliczania projektów inwestycyjnych. Będę w stanie podpowiedzieć jak stworzyć dobry business case, jak zarządzać ryzykiem, jak przygotować budżet oraz odpowiedni harmonogram, co przekłada się bezpośrednio na końcowy sukces. Projekty poprzez ich różnorodność to wspaniały obszar naszej codziennej pracy, który może być nie tylko niesamowitą przygodą skutkującą ciągłym rozwojem ale także dla wielu spełnieniem zapewniającym ogrom satysfakcji.”

Kolejność zgłoszeń ma istotne znaczenie!

Rekrutacja do programu trwa tylko do 10 marca! Link do aplikowania

Ogólne informacje dotyczące  Programu Mentoringowego znajdują się na stronie Biura Karier.