Women in Tech Summit 2020 z udziałem PW

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji imprezy przygotowanej przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Wśród wirtualnych wystawców znajdzie się Politechnika Warszawska.

Perspektywy Women in Tech Summit to wydarzenie łączące tematykę naukową i technologiczną, którego celem jest dążenie do coraz lepszego poznania i zrozumienia problemów współczesności, a także podjęcie próby zaprojektowania ich rozwiązań.

Ważną rolę w tym procesie odgrywają uczelnie techniczne - miejsca, w których powstają nieszablonowe pomysły i projekty odpowiadające na potrzeby współczesnych społeczeństw. Politechniki Warszawskiej, pełnej niezwykle zdolnych badaczy i studentów, nie mogło zatem zabraknąć podczas tego wydarzenia.

Odwiedzający nasze wirtualne stoisko będą mieli szansę lepiej poznać uczelnię i dowiedzieć się, jak dołączyć do grona studentów PW. Ze względu na międzynarodowy charakter imprezy do skorzystania z przygotowanych przez nas materiałów szczególnie zachęcamy zagranicznych kandydatów i kandydatki.
Ponadto uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z:

• ponad 50 wystąpień mówców z całego świata poruszających tematykę rozwoju technologii wobec zagrożeń klimatycznych, bezpieczeństwa danych, technologii w edukacji oraz technologii w kontekście globalnych kryzysów,
  • 30 tech-talków,
  • 60 warsztatów technologicznych i dotyczących kompetencji miękkich,
  • ponad 200 sesji mentoringowych,
  • networking.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

Uwaga! Studentki i studenci z PW mogą skorzystać z 300 bezpłatnych wejściówek na Summit i organizowane w jego ramach warsztaty. Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres imprezy@pw.edu.pl.

Żródło: www.pw.edu.pl