Dofinansowanie rozbudowy Gmachu Nowej Kreślarni

4 marca 2013 roku w siedzibie Ośrodka Przetwarzania Informacji w Warszawie podpisana została umowa o dofinansowaniu projektu pt. „Rozbudowa Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej”.

Umowę o dofinansowaniu w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko podpisali Jego Magnificencja Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt oraz Dyrektor Ośrodka Przetwarzania Informacji dr Olaf Gajl.

Wartość projektu przekracza dwadzieścia siedem milionów złotych. Nowe skrzydło budynku Wydziału Transportu zostanie wyposażone w nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

Budynek Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu usytuowany jest przy zbiegu ulic Noakowskiego i Koszykowej w Warszawie. Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku wynosi 599,41 m2.

Źródło: Projekt Koncepcyjny „Rozbudowa Gmachu Nowej Kreślarni Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej”, przygotowany na zlecenie Wydziału Transportu.