Grzegorz Dobrzyński laureatem konkursu CRF FIAT

12 lipca 2013 roku rozstrzygnięto XVI edycję Konkursu Fiata na najlepszą pracę magisterską i doktorską zgłoszoną na tegoroczny konkurs w ramach tematyki preferowanej przez CRF FIAT.

W kategorii prac doktorskich pan Grzegorz Dobrzyński otrzymał nagrodę za pracę pt. "Synteza własności mechatronicznego wózka inwalidzkiego jako elementu systemu transportu osób niepełnosprawnych". Promotorem pracy jest prof. nzw. dr hab.inż. Włodzimierz Choromański.

W konkursie wyróżnionych zostało jeszcze czterech młodych uczonych z Politechniki Warszawskiej: Artur Kopczyński z Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (za pracę magisterską) oraz Ewelina Ciecierska z Wydziału Inżynierii Materiałowej, Tomasz Karol Pietrzak z Wydziału Fizyki i Grzegorz Skrabalak z Wydziału Inżynierii Produkcji (za prace doktorskie).