#MójWydziałPW: Wydział Transportu

Na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej opublikowano artykuł inaugurujący cykl #MójWydziałPW. Inicjatywa powstała w związku z tegorocznymi obchodami 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Cykl #MójWydziałPW to historia, anegdoty i ciekawostki dotyczące Wydziałów naszej Uczelni, opowiedziane przez studentów, absolwentów i pracowników tychże. Akcja była zapowiedziana w mediach społecznościowych Politechniki Warszawskiej. Na oficjalnym profilu PW w serwisie Facebook (www.facebook.com/politechnika.warszawska) internauci mogli w drodze głosowania wybrać, w jakiej kolejności publikowane będą artykuły o wydziałach Politechniki Warszawskiej. Pierwsze miejsce w głosowaniu zajął Wydział Transportu (zagłosowało na niego 157 osób), zatem to on jest bohaterem pierwszego wpisu w ramach cyklu.

#MójWydziałPW: Wydział Transportu