Politechnika Warszawska technicznie najlepsza

Politechnika Warszawska najlepszą uczelnią techniczną w Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy 2014".

Politechnika Warszawska - technicznie najlepsi - hasło Obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej zostało potwierdzone. Po raz kolejny Politechnika Warszawska utrzymała pozycję lidera w grupie "Uczelnie Techniczne" i w zestawieniu "Prestiż wśród pracodawców" najnowszej edycji Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy 2014".

W opublikowanym 21 maja rankingu Politechnika Warszawska uplasowała się na 4 miejscu wśród wszystkich uczelni akademickich w Polsce. Zdominowała również zestawienie "Kierunki TECHNICZNE":

• Automatyka, robotyka i mechatronika – 1 miejsce
• Architektura i urbanistyka – 1 miejsce
• Budownictwo – 2 miejsce
• Elektrotechnika – 1 miejsce
• Energetyka – 1 miejsce
• Mechanika i budowa maszyn – 2 miejsce
• Elektronika i telekomunikacja – 1 miejsce
• Inżynieria i technologia chemiczna – 1 miejsce
• Inżynieria materiałowa – 1 miejsce
• Kierunki IT – 2 miejsce
• Inżynieria produkcji – 2 miejsce