Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego Pana dr Mariusza Specht

W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Warszawskiej, dr hab. inż. Konrada Lewczuka, prof. uczelni, uprzejmie informujemy, że w dniu 08.03.2022 r. o godzinie 14:15 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego Pana dr Mariusza Specht z Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Określenie osiągnięcia naukowego: „Badanie empirycznych rozkładów statystycznych błędów określenia współrzędnych nawigacyjnych systemów pozycjonowania

Seminarium naukowe zostanie przeprowadzone w formie zdalnej z wykorzystaniem aplikacji MS Teams. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 07.03.2022 r., do godz. 14:00, wysyłając informację na adres e-mail: ilt.rnd@pw.edu.pl. Przed rozpoczęciem seminarium do osób zainteresowanych zostanie przesłany link z odnośnikiem do spotkania w platformie MS Teams.