Seminarium w ramach MATLAB EDU Tour 22

Zapraszamy do udziału w seminarium organizowanym w ramach MATLAB EDU Tour 22 przez firmę Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o. z udziałem przedstawicieli firmy MathWorks - producenta oprogramowania MATLAB i Simulink. Głównym tematem seminarium przeznaczonego dla wykładowców będzie wykorzystanie narzędzi programistycznych MathWorks do podniesienia efektywności nauczania. Seminarium odbędzie się we wtorek 31 maja w godz. 10.30 – 12:00, w Sali Rady Wydziału Transportu.

MLEDuTour22_PW_zaproszenie (pdf, 183,23 kB)

Program:

1. Przegląd narzędzi MathWorks wspierających dydaktyktę i badania na uczelniach, Yona Baskharoun, Indirect Education Sales, MathWorks (w języku angielskim).

2. Idea wirtualnych laboratoriów jako odpowiedź MathWorks na nowe wyzwania dydaktyczne Alex Tarchini - EMEA Indirect EDU Customer Success Engineer, MathWorks (w języku angielskim).

3. Otwarta dyskusja na temat możliwości rozwoju współpracy.

Abstrakty wystąpień oraz informacje o prelegentach można znaleźć na stronie wydarzenia

Osoby zainteresowane są proszone o zarejestrowanie się na spotkanie za pomocą linka dostępnego w zaproszeniu.