Wydział Transportu na Pikniku Edukacyjnym

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej brał udział w Pikniku Edukacyjnym „Od mikro do makro”, który odbył się w dniach 15-16 maja 2015 roku.

W dniu 15 maja odbyły się wykłady w Gmachu Głównym PW na temat:

• Nowoczesne rozwiązania pojazdów szynowych
    • Prowadzący: Prof. dr hab. inż. Andrzej Chudzikiewicz, godz. 12.15 – 13.00, Biblioteka Główna PW;
  • Transport na przestrzeni 100 Wieków
    • Prowadzący: dr hab. inż. Anna Stelmach, godz. 13.15 – 14.00, sala 206 GG PW.

W dniu 16 maja odbyły się pokazy Kół Naukowych na Terenie Kampusu Głównego PW „przy fontannie”.

W ramach Pikniku Edukacyjnego na Wydziale Transportu miały miejsce wydarzenia informacyjno-promocyjne „Drzwi Otwarte WT PW”. Harmonogram „Drzwi Otwartych”, poniżej:

Zajęcia na WT
Godziny 15.05.2015 16.05.2015
10.00 – 10.45 Wykład na temat „Jeśli transport to tylko na Wydziale Transportu” –
 dr hab. inż. Anna Stelmach, Prodziekan ds. Studenckich – sala 2
Wykład na temat „Jeśli transport to tylko na Wydziale Transportu” –
 dr hab. inż. Anna Stelmach, Prodziekan ds. Studenckich – sala 6
11.00 - 11.45 „Urządzenia służące do pomiaru i sterowania ruchem” – warsztaty przygotowane przez Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Ruchu Drogowego (SKNIRD) – sala 05 "Opaska MyO - tylko gadżet czy przełom technologiczny” – warsztaty przygotowane przez Studenckie Koło Naukowe Technik CAx (SKNTCAx) – sala 13 (zajęcia w godz. 11.20 – 12.00)

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej  www.pw.edu.pl/piknik.

Serdecznie zapraszamy uczniów ze szkołą lub z rodziną do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.