Kolejna edycja Akademii Spedytora – cykl szkoleń, wykładów i warsztatów dla logistyków

Akademia Spedytora to cykl szkoleń i warsztatów prezentujący pracę na stanowisku spedytora i logistyka w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo oraz w przewozach farmaceutyków. Poruszane są także zagadnienia związane z obsługa celną przesyłek, proces sprzedaży, organizację przewozów na innych rynkach, a także jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Jest to przykład kolejnej owocnej współpracy pomiędzy Wydziałem Transportu a biznesem.

Zakres tematyczny:

• wtorek, 10 marzec 2020, godz.: 18:00-20:00
  • wtorek, 21 kwiecień 2020, godz.: 18:00-20:00
  • wtorek, 12 maj 2020, godz.: 18:00-20:00

Pełny harmonogram z możliwością bezpłatnej rejestracji: http://akademiaspedytora.pl/program/

Partnerami merytorycznymi bieżącego cyklu, których eksperci będą przedstawić praktyczne aspekty logistyki, będą m.in.:

• BBA Transport System
  • Lufthansa Cargo
  • Porath Customs GmbH
  • New Wave International Cargo
  • Airnet Service
  • Akademia Celna
  • Alfa Global Airline Services
  • Safecargo

Cały cykl objęty jest patronatem medialnym czołowych czasopism logistycznych:

• Eurologistics
  • Truck & Business

Idea Akademii Spedytora - http://akademiaspedytora.pl/

Akademia Spedytora to cykl szkoleń i warsztatów prezentujący pracę na stanowisku spedytora i logistyka w gałęziach transportu drogowego, morskiego, lotniczego, kolejowego, Project Cargo oraz w przewozach farmaceutyków. Poruszane są także zagadnienia związane z obsługa celną przesyłek, proces sprzedaży, organizację przewozów na innych rynkach, a także jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Kluczem do sukcesu Akademii Spedytora jest prezentacja dobrych praktyk i sposobów działania, które od razu można wykorzystać w pracy na wszystkich stanowiskach związanych z logistyką.

Ideą i myślą przewodnią Akademii jest przekazanie wartości w postaci praktycznej wiedzy i narzędzi pracy osobom wiążącym swoją karierę zawodową z szeroko rozumianą branżą TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz nieustannie dążącym do rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.