Studenci

Aktualności

Akcja kwaterunkowa

Informuję, że w poniedziałek, 15 kwietnia br. rozpoczęła się

Akcja kwaterunkowa w domach studenckich na rok akademicki 2019/2020

Szczegóły, w tym terminarz akcji, znajdują się na stronie kwaterunek.sspw.pl oraz w zakładce Domy studenckie.

Certificate in Business for Engineers

Dołącz do najlepszych i zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich. Program Certificate in Business for Engineers pozwoli Ci  na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią Ci płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Odpowiadając na Wasze potrzeby Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”.  Została ona dopasowana do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW dla Muzyków

Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata? Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12!

Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2019/2020

Rada Wydziału Transportu PW na posiedzeniu w dniu 24 stycznia 2019 roku podjęła uchwałę nr 320/IX/2019 w sprawie szczegółowych zasad rejestracji studentów w roku akademickim 2019/2020.

Rozkład zajęć w semestrze letnim 2019

Informuję, że przygotowany został rozkład zajęć w semestrze letnim 2019 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

Aktualna wersja rozkładu znajduje się w zakładce rozkłady zajęć

Uwaga! Proszę sprawdzać numery sal, w których odbywają się zajęcia.

Koordynator Spraw Studenckich

Informuję, że Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Transportu PW powołała Koordynatora Spraw Studenckich.

Płatne staże dla studentów kierunku Transport

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) oferują przyjęcie studentów kierunku Transport na czteromiesięczne płatne staże. Staże te będą realizowane w okresie marzec-czerwiec 2019 roku, a ich tygodniowy wymiar to 15 godzin.

Uwaga! Konkurs skierowany do Studentów specjalności związanych z przemysłem, łańcuchem dostaw i pokrewnych.

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML) zaprasza Wydział Transportu do udziału w pierwszej edycji cyklicznego konkursu CloudNine Industry 4.0 & New SCM Trends, skierowanego do studentów kierunków/specjalności związanych z przemysłem, łańcuchem dostaw i pokrewnych.

Wydział Transportu współorganizatorem tegorocznego zebrania organizacji ESTIEM.

ESTIEM Grupa Lokalna Warszawa działającej przy Politechnice Warszawskiej organizuje 57 oficjalne walne zebranie (Council Meeting) organizacji ESTIEM, na które przyjedzie około 300 studentów z najlepszych uczelni technicznych w Europie. Wydział Transportu PW wspierając wszelkie inicjatywy organizacji studenckich podjął się roli współorganizatora tegorocznego walnego zebranie organizacji ESTIEM