Studenci

Aktualności

SPOTKANIE INFORMACYJNE ERASMUS+!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów naszego Wydziału na spotkanie informacyjne na temat programu wymiany międzynarodowej Erasmus+.

Miejsce: sala nr 11
Termin: 07/03/2023 (wtorek) godzina 14:00

Uwaga! Trwa rekrutacja na wymianę międzynarodową Erasmus+ na rok akademicki 2023/2024!

Rekrutacja odbywa się poprzez USOSweb i trwa do dnia 15 marca 2023 r. Szczegóły dostępne na stronie.

Dnia 03.03.2023 w sali 1.01(aula) CZITT o godzinie 13.00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów, którzy chcieliby wyjechać na wymianę międzynarodową Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024.

Letni kurs ‘Critical Sustainability’ organizowany w ramach ENHANCE przez Politechnikę w Berlinie

Politechnika w Berlinie zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów ze wszystkich uczelni ENHANCE oraz osoby, które nie są studentami na hybrydowy oraz zdalny kurs ‘Critical Sustainability’. Podczas zajęć zdalnych i stacjonarnych uczestnicy zmierzą się z krytycznym podejściem do idei zrównoważonego rozwoju i jej szczegółowych zastosowań. W ramach interaktywnych zajęć grupowych będą analizować zależności między jednostkami, technologią i środowiskiem naturalnym oraz ich wpływ na demokrację. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas zajęć będą stanowić podstawę wkładu uczestników w przyszłą, zarówno indywidualną jak i zbiorową, społeczno-ekologiczną transformację społeczeństwa obywatelskiego.

Rozkład zajęć w semestrze letnim 2023

Informuję, że rozkład zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia jest opublikowany w zakładce rozkłady zajęć

Pomoc stypendialna w semestrze letnim roku akad. 2022/2023

Uprzejmie informuję, że zgodnie z pismem Prorektora ds. Studenckich Pana prof. Roberta Zalewskiego

do poniedziałku, 06 marca 2023 r., w godz. pracy Dziekanatu, w pokoju 111 NK

zainteresowani studenci mogą złożyć wniosek

o stypendium socjalne.

Koordynator Spraw Studenckich

Informuję, że Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WT PW powołała Koordynatora Spraw Studenckich.

Lista najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2021/2022

Uprzejmie informuję, że Prorektor ds Studenckich PW Pan prof. dr hab. inż. Robert Zalewski, ogłosił listę najlepszych absolwentów Wydziału Transportu w roku akademickim 2021/2022:

SKNTL rekrutuje!

Studenckie Koło Naukowe Transportu Lotniczego od wielu lat zrzesza pasjonatów lotnictwa i rozwija ich wiedzę na temat tej branży. Członkowie Koła zdobywają umiejętności pozwalające rozpocząć lotniczą karierę zawodową już w trakcie studiów, aby następnie szybko stać się ekspertem tej dynamicznie rozwijającej się gałęzi transportu. Największym projektem realizowanym przez SKNTL jest Akademicki Model Centralnego Portu Komunikacyjnego, który miał swoją oficjalną premierę w maju 2022 roku i jest dalej rozwijany we współpracy z pięcioma innymi Kołami Naukowymi Politechniki Warszawskiej. Do tej pory wzięło w nim udział już niemal 100 studentów, co zostało szybko dostrzeżone na rynku pracy. Członkowie Koła mają dzięki temu wcześniejszy dostęp do ofert stażów i stałej pracy u największych pracodawców związanych z transportem lotniczym w Polsce. Po więcej szczegółów na temat działalności Koła zapraszamy na stronę oraz do bezpośredniego kontaktu. Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego

Piąta edycja studiów Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością została uruchomiona

Uwzględniając złożone przez kandydatów dokumenty kierownik studiów Pan Profesor Mariusz Wasiak w dniu 19.10.2022 roku w porozumieniu z Panią Dziekan Wydziału Transportu Profesor Marianną Jacyną podjął decyzję o uruchomieniu piątej edycji studiów podyplomowych Zarządzanie flotą samochodową i mobilnością.

Z uwagi na niewykorzystany limit miejsc istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej.