Uwaga kandydaci na studia stacjonarne II stopnia

Informuję, że uchwałą Rady Wydziału z dnia 12 lipca 2018 r. została utworzona nowa specjalność na studiach stacjonarnych II stopnia

,,Pojazdy autonomiczne i systemy transportu autonomicznego".

Uwaga! Wybór nowej specjalności będzie możliwy na studiach stacjonarnych II stopnia rozpoczynających się od semestru letniego roku akad. 2018/2019.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą programową nowej specjalności.

Wyniki 7. edycji badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

W tym roku już po raz siódmy Politechnika Warszawska przeprowadziła badanie dotyczące sytuacji zawodowej swoich absolwentów. Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej jest badaniem koordynowanym przez Biuro Karier PW. Realizacją badania oraz stworzeniem raportu zajmuje się Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Udział w badaniu daje absolwentom okazję do wyrażenia opinii na temat ukończonych studiów, a także do podzielenia się z uczelnią informacjami na temat swojej sytuacji na rynku pracy.

Odbiór decyzji, dotyczących świadczeń stypendialnych

Uprzejmie informuję, że

w godzinach pracy Dziekanatu (w pokoju 106 A) można odbierać decyzje administracyjne o przyznaniu (lub nieprzyznaniu) świadczeń stypendialnych, które zostały wydane w roku akademickim 2017/2018

Nowe Zeszyty Naukowe Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnych Zeszytów wydawanych w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Konkurs na płatny staż

Firma ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni, lider w branży morskiej logistyki kontenerowej, ogłasza konkurs na płatny staż w firmie dla absolwentów kierunków związanych z branżą TSL.

Program ATHENS - rekrutacja

02 lipca 2018 roku rozpoczął  się nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS w sesji Listopad 2018, która odbędzie się w dniach 17 - 25 listopada 2018 roku.

Harmonogram jesiennej sesji egzaminacyjnej

Uprzejmie informuję, że przygotowany został harmonogram

który obowiązuje studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studentów studiów niestacjonarnych pierwszego stopnia.

Uwaga studenci II i III roku na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia

Informuję, że został dokonany transfer do systemu USOS ocen z egzaminów i zaliczeń, uzyskanych przez studentów w poprzednim roku akademickim (w przypadku studentów III roku również w roku akademickim 2015/2016).

Studenci proszeni są o sprawdzenie poprawności danych, po zalogowaniu się do systemu USOSWeb.

W przypadku zauważania niezgodności, proszę o zgłoszenie tego faktu w Dziekanacie.

Lato w mieście z Biurem Karier

Biuro Karier ma propozycje dla wszystkich pozostających w Warszawie w lipcu i sierpniu.

Warsaw Design Factory

Zapraszamy na wielkie otwarcie Warsaw Design Factory, unikalnej przestrzeni w Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się dnia 25 czerwca 2018 roku o godzinie 13:00, a będzie miało miejsce na 3 piętrze Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.