Akcja kwaterunkowa

Informuję, że w poniedziałek, 15 kwietnia br. rozpoczęła się

Akcja kwaterunkowa w domach studenckich na rok akademicki 2019/2020

Szczegóły, w tym terminarz akcji, znajdują się na stronie kwaterunek.sspw.pl oraz w zakładce Domy studenckie.

Certificate in Business for Engineers

Dołącz do najlepszych i zainwestuj w rozwój kompetencji menadżerskich. Program Certificate in Business for Engineers pozwoli Ci  na podniesienie kompetencji zarówno twardych jak i miękkich (językowych, komunikacyjnych, analitycznych oraz w zakresie przedsiębiorczości), które w dzisiejszej rzeczywistości biznesowej są niezbędne już na starcie aktywności zawodowej. Praktyczne warsztaty i projekt biznesowy ułatwią Ci płynne przejście ze świata akademickiego do środowiska korporacyjnego i start-upowego. Program prowadzony jest w języku angielskim.

Transport XXI wieku - Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Wydział Transportu PW organizuje Konferencję pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej i Komitetu Transportu Polskiej Akademii Nauk. Celem konferencji jest prezentacja osiągnięć ośrodków naukowych i badawczych krajowych i zagranicznych zajmujących się problematyką transportu: szynowego, drogowego, lotniczego i morskiego w aspekcie techniczno-technologicznym i organizacyjnym oraz integracja środowiska prowadzącego badania naukowe i kształcenie w dyscyplinie INŻYNIERIA LĄDOWA i TRANSPORT. Konferencja odbędzie się w dniach 9-12.06.2019r w Zamku Ryn.

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2019

Zapraszamy 6 i 7 kwietnia, między 9:00 a 14:00 na Politechnikę Warszawską. Porozmawiaj ze studentami, poznaj projekty realizowane przez politechniczne koła naukowe, dowiedz się, jak wygląda rekrutacja na studia.

Gdzie i jak skutecznie aplikować o środki na badania i rozwój?

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zapraszają na warsztaty skierowane są wyłącznie do doktorantów.

PROM PW - Międzynarodowa wymiana doktorantów i kadry akademickiej

W związku z udziałem Politechniki Warszawskiej w projekcie PROM PW - Międzynarodowa wymiana doktorantów i kadry akademickiej, Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs nr CWM/PROM PW/2019/1 dla doktorantów i kadry akademickiej poniżej 40 roku życia w celu udziału w krótkich formach kształcenia o międzynarodowym charakterze.

Portal Biura Karier PW wzbogacony o platformę kariery „Career Center”!

Odpowiadając na Wasze potrzeby Biuro Karier PW rozbudowało swój portal o platformę kariery „Career Center”.  Została ona dopasowana do Waszych indywidualnych preferencji i oczekiwań, co ułatwi Wam znalezienie najlepszych ofert i pracodawców z całej Europy, a także umożliwi szybką rejestrację na wydarzenia Biura Karier PW oraz na konsultacje z doradcami kariery.

Kick of Meeting -spotkanie inaugurujące projekt „Crisis and Risks Engineering for Transport Services” - CRENG

W dniach 27-28 lutego 2019 r. na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej odbyło się spotkanie inaugurujące projekt „Inżynieria Kryzysowa i Ryzyka w usługach transportowych” („Crisis and Risks Engineering for Transport Services” - CRENG) w ramach programu ERASMUS+ Capacity Building in Higher Education. Liderem projektu jest Wydział Transportu PW.

Nabory do Zespołu Pieśni i Tańca PW dla Muzyków

Czy granie na instrumentach sprawia wam przyjemność, lubicie spędzać czas w doborowym towarzystwie, a może lubicie polski folklor i podróże dookoła świata? Jeśli tak, zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 18:00 - 21:00 do siedziby ZPIT PW, DS "Riviera" ul Waryńskiego 12!

Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2019/2020

Rada Wydziału Transportu PW na posiedzeniu w dniu 24 stycznia 2019 roku podjęła uchwałę nr 320/IX/2019 w sprawie szczegółowych zasad rejestracji studentów w roku akademickim 2019/2020.