Konferencja Culture-Science-Education

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej zaprasza na konferencję pt. Culture-Science-Education, organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej z Beijing Jiaotong University (BJTU).

Konferencja odbędzie się w środę, 23 czerwca 2021 r. w formule online na platformie PINE, która nie wymaga instalowania dodatkowych narzędzi i dostępna jest poprzez Google Chrome / Firefox.

Szczegóły: https://www.confucius.pw.edu.pl/Aktualnosci/Konferencja-Culture-Science-Education

Pogotowie rekrutacyjne

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Wahasz się między jednym a drugim kierunkiem? Potrzebujesz porozmawiać z kimś, kto opowie Ci o studiowaniu i życiu studenckim? W naszym Pogotowiu Rekrutacyjnym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.Spotkania odbywają się we wtorki (1 czerwca, 15 czerwca, 29 czerwca, 6 lipca) w godzinach 14.00-16.00. Serdecznie zapraszamy. Po więcej szczegółów odwiedź wydarzenie na FB

Harmonogramy letniej i jesiennej sesji egzaminacyjnej

Uprzejmie informuję, że przygotowane zostały harmonogramy:

sesji egzaminacyjnej, które obowiązują studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

Platforma Career Center na portalu Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

26 edycja Nagrody Naukowej Siemensa

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do 26. edycji Nagrody Naukowej Siemensa, konkursu organizowanego przez firmę Siemens Polska wspólnie z Politechniką Warszawską. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 100 tys. złotych. Dodatkowo przewidziane jest doposażenie laboratoriów ośrodków akademickich, z których wywodzą się zwycięzcy Nagrody Naukowej Siemensa.

Konsultacje dotyczące świadczeń stypendialnych

Informuję studentów, że w pytania dotyczące pomocy stypendialnej, proszę kierować do Koordynatora Spraw Studenckich Pani Patrycji Olczak, za pośrednictwem e-maila wysłanego na adres:

koostudencki@wt.pw.edu.pl

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla

Do wtorku, 01 czerwca 2021 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium im. M. Króla na rok akademicki 2021/2022.

KN IDE zaprasza do udziału w 1 Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej

Interesujesz się nauką i otaczającą Cię rzeczywistością społeczną? Wysłuchaj niezwykłych wystąpień prelegentów na I Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2021 r. w formie hybrydowej za pośrednictwem platformy ZOOM.

Dziewczyny na Politechniki 2021