Odbiór decyzji, dotyczących świadczeń stypendialnych

Uprzejmie informuję, że

w godzinach pracy Dziekanatu,

w pokoju 111,

można odbierać decyzje administracyjne o przyznaniu (lub nieprzyznaniu) świadczeń stypendialnych, przeznaczanych dla studentów i doktorantów.

Gala Złotej Kredy 2018

Już po raz dziesiąty, w ramach obchodów Święta Politechniki Warszawskiej, studenci wyróżnili najlepszych ich zdaniem wykładowców i prowadzących ćwiczenia, laboratoria, projekty lub seminaria. Laureatów Złotej Kredy poznaliśmy podczas uroczystej gali w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej – 17 listopada 2018 roku.

Transport ma warstwy - BLUZY '18/19

Aura za oknem nie rozpieszcza, dlatego Wydział Transportu ma do dyspozycji coś, co ogrzeje każdego w te jesienne wieczory.

XLVII konferencja Zimowa Szkoła Niezawodności 2019 - „NIEZAWODNOŚĆ SYSTEMÓW TECHNICZNYCH”.

W dniach 6 - 12 stycznia 2019 r. odbędzie się w Szczyrku XLVII konferencja Zimowa Szkoła Niezawodności 2019 pod tytułem „NIEZAWODNOŚĆ SYSTEMÓW TECHNICZNYCH”.

Uroczyste wręczenie dyplomów Absolwentom Wydziału Transportu

Dnia 30.11.2018r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I oraz II stopnia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Plan wizyty Zespołu Oceniającego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych KAUT

W dniach 05-06 grudnia 2018 r. na Wydziale Transportu będzie miała miejsce wizytacja Zespołu Oceniającego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych KAUT. Przedstawiamy szczegółowy plan wizytacji.

Budżet Partycypacyjny PW

Uczelniany budżet partycypacyjny to nowa forma konsultacji ze studentami i pracownikami PW, w ramach której cała społeczność akademicka zgłasza swoje pomysły na zmiany i ulepszenia dotyczące Politechniki i terenów do niej przynależących. To również studenci i pracownicy PW zadecydują poprzez głosowanie o tym, które ze zgłoszonych projektów zostaną zrealizowane.

Redakcja magazynu Fleet przyznała nagrody Fleet Leader 2018

Podczas dziesiątej edycji ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych FLEET MARKET 2018, które odbyły się 21 listopada br. w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet wręczyli 12 statuetek FLEET LEADER 2018. Wyróżnienia te są przyznawane osobom, stowarzyszeniom lub firmom z branży motoryzacyjnej i flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku.

Wydział Transportu współorganizatorem tegorocznego zebrania organizacji ESTIEM.

ESTIEM Grupa Lokalna Warszawa działającej przy Politechnice Warszawskiej organizuje 57 oficjalne walne zebranie (Council Meeting) organizacji ESTIEM, na które przyjedzie około 300 studentów z najlepszych uczelni technicznych w Europie. Wydział Transportu PW wspierając wszelkie inicjatywy organizacji studenckich podjął się roli współorganizatora tegorocznego walnego zebranie organizacji ESTIEM

Stypendium dla studentów wyjeżdżających w ramach Programu ATHENS w 2018 r.

Prorektor ds. Studenckich, Pan dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW, przekazał informację, dotyczącą wysokości stypendium dla studentów wyjeżdżających w ramach Programu ATHENS w 2018 r. Szczegółowe informacje nt. stypendium znajdują się na stronie www.bss.ca.pw.edu.pl.