Pracownik Wydziału Transportu wśród laureatów nagród za najlepsze prace o rozwoju Warszawy

Baner podsumowujący Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy 2020

Znamy zwycięzców tegorocznej Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy za najlepsze prace dyplomowe o rozwoju miasta. Kapituła konkursu przyznała badaczom z warszawskich uczelni wyższych dwie nagrody główne oraz sześć wyróżnień. Jedno z wyróżnień otrzymał dr inż. Marcin Koniak z Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Wyróżnienie w kategorii rozpraw doktorskich zostało przyznane dr inż. Marcinowi Koniakowi za pracę pt. „Metoda wspomagania projektowania litowo-jonowego akumulatora tradycyjnego uwzględniająca cykle pracy wybranych środków transportu”, której promotorem był dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni, a promotorem pomocniczym dr hab. inż. Andrzej Czerepicki, prof. uczelni.

W tym roku Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za najlepsze prace magisterskie i dyplomowe o rozwoju stolicy przyznano już po raz piąty. Laureatów wybrano spośród 63 zgłoszonych prac (53 magisterskich i 10 doktorskich).

Nagroda wspiera zainteresowanie młodych badaczy sprawami Warszawy i wspólnego tworzenia jej tożsamości. W tegorocznej edycji nagrody mogli wziąć udział autorzy prac magisterskich i rozpraw doktorskich obronionych na warszawskich uczelniach w 2019 r.

Transmisja z gali wręczenia nagród: >>>https://www.youtube.com/watch?v=U5DjR90rFX8<<<

>>>Więcej informacji i lista wszystkich nagrodzonych na stronie www.um.warszawa.pl<<<