Zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora

Miejsce: Sala Senatu Politechniki Warszawskiej (kandydaci na Rektora PW oraz upoważnieni przedstawiciele Uczelnianej Komisji Wyborczej) oraz platforma Webex (pozostali członkowie wspólnoty Uczelni, do 19 czerwca 2020 r. Uczelniana Komisja Wyborcza ogłosi instrukcję wyjaśniającą sposób korzystania z platformy)

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że 23 czerwca 2020 r. odbędzie się zebranie przedwyborcze z kandydatami na Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2020-2024.

Zebranie rozpocznie się o godz. 13.00 i będzie miało formę wideokonferencji. Kandydaci oraz upoważnieni przedstawiciele Uczelnianej Komisji Wyborczej zgromadzą się w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej, natomiast pozostali członkowie wspólnoty Uczelni będą mogli wziąć udział w zebraniu, łącząc się za pośrednictwem platformy Webex (do 19 czerwca 2020 r. Uczelniana Komisja Wyborcza ogłosi instrukcję wyjaśniającą sposób korzystania z platformy).

Zebranie będzie miało charakter otwarty. Prawo udziału w zebraniu, w tym również prawo zadawania pytań kandydatom, mają wszyscy członkowie wspólnoty Uczelni.

Szczegóły dotyczące przebiegu zebrania dostępne są w uchwale nr 14 Uczelnianej Komisji Wyborczej z 15 czerwca 2020 r. w sprawie organizacji i programu otwartego zebrania przedwyborczego z kandydatami na Rektora oraz wyborów Rektora.

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje również, że wybory Rektora Politechniki Warszawskiej na kadencję 2020-2024 odbędą się w formie stacjonarnej podczas posiedzenia wyborczego Kolegium Elektorów do wyboru Rektora - 25 czerwca 2020 r. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 13.00 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej.