Uwaga!

Legitymacje studenckie, legitymacje doktorantów, a także legitymacje służbowe nauczycieli akademickich pozostają ważne w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu. Nie ma zatem konieczności osobistego stawiennictwa w uczelni w celu przedłużenia ważności ww. legitymacji.

Uwaga!

Zostań Asystentem na Wydziale Transportu - Zakład ISTiL

Prorektor ds. ogólnych informuje o konkursie na objęcie stanowiska asystenta w Zakładzie Inżynierii Systemów Transportowych i Logistyki na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2021 poz. 478 t.j).

Od 1 lipca do 15 sierpnia trwa rejestracja kandydatów do Szkół Doktorskich

Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2021/2022

Rada Wydziału Transportu PW na posiedzeniu w dniu 24 czerwca 2021 roku podjęła uchwałę nr 48/X/2021 w sprawie zaopiniowania szczegółowych zasad rejestracji studentów w roku akademickim 2021/2022.

Uruchomienie adresu e-mail do pytań w sprawie rekrutacji

Szanowni Państwo,

Od 29.06.2021 r. został uruchomiony adres e-mail, na który można kierować pytania odnośnie procesu rekrutacji: rekrutacja.wt@pw.edu.pl

Zachęcamy do kierowania pytań dotyczących rekrutacji na ten adres.

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna i Pracownicy Dziekanatu

"Studia z przyszłością" na Wydziale Transportu PW

Konkurs "Studia z Przyszłością" służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków i programów studiów na polskich uczelniach. Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej prowadząc kierunek Transport realizowany według nowoczesnych i wartościowych programów kształcenia, dobrze odpowiadający na potrzeby rynku pracy otrzymał Certyfikat Akredytacyjny "Studia z Przyszłością" oraz Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Europejski".

Platforma Career Center na portalu Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, przeprowadziliśmy akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowaliśmy do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi współpracujemy, by skierowali swoje oferty do Was. Na efekty nie trzeba było długo czekać.