Aktualności

„Latający Stolik” i warsztat rozwoju kariery

30 listopada w godz. 12:00-16:00 zapraszamy na „Latający Stolik” i warsztat rozwoju kariery zorganizowany przez Wydział Transportu i Biuro Karier Politechniki Warszawskiej.

"E-commerce w logistyce"

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej na wykład pt. „E-commerce w logistyce”, który poprowadzi Pan Jacek Lipiński, przedstawiciel firmy FM Logistic, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, przedstawiciel firmy FM Logistic.

Najbliższe wydarzenia Biura Karier PW

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez biuro.

Bezpłatne szkolenie LabVIEW organizowane w Poliechnice Warszawskiej

LabVIEW jest graficznym środowiskiem programistycznym stworzonym przez firmę National Instruments. Umożliwia szybkie i wygodne tworzenie aplikacji do wielu zastosowań - np. do akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych, przeprowadzania testów oraz symulacji zjawisk.

Nowe Zeszyty Naukowe Wydziału Transportu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią kolejnych Zeszytów wydawanych w ramach Prac Naukowych Politechniki Warszawskiej - Transport.

Spotkanie dotyczące rynku TSL

20 października 2016 roku o godzinie 15:00 w sali 4.07 budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, odbyło się spotkanie dyskusyjne o najczęstszych bolączkach i możliwych rozwiązaniach rynku TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) w Europie.

Najnowsze Technologie w Transporcie Szynowym

V Międzynarodowa Konferencja organizowana przez Instytut Kolejnictwa i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2016 roku w Warszawie.

Konferencje Start Innowacji

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych (www.plusuj.pl) wraz z Klastrem B+R&I (www.klasterbri.pl) organizuje cykl 5 konferencji, których celem jest przygotowanie środowiska akademickiego do współpracy z przedsiębiorstwami na rzecz wprowadzania i rozwijania innowacji. Konferencje skierowane są do studentów i doktorantów.

Nabór kandydatów do projektu Erasmus Mundus – PANTHER

Do dnia 31 stycznia 2017 trwa rekrutacja kandydatów do udziału w programie Erasmus Mundus PANTHER. Program PANTHER  jest wspólną inicjatywą uczelni technicznych z krajów Unii Europejskiej, Australii i Nowej Zelandii. Koordynatorem projektu jest Politechnika Warszawska. Spotkanie informacyjne z Koordynatorem projektu odbędzie się w dniu 06.10.2016 o godz. 15, budynek MEil (ul.Nowowiejska 24), sala 327.

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 odbyła się 30 września 2016 r. o godz. 16:30 w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.