Konferencja: „Rozwój Ośrodka Certyfikacji Transportu na Wydziale Transportu PW a potrzeby integracji i certyfikacji systemu kolei UE”

9 lutego 2017 roku na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej odbyła się konferencja pod nazwą „Rozwój Ośrodka Certyfikacji Transportu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej a potrzeby integracji i certyfikacji systemu kolei Unii Europejskiej”, zorganizowana przez przedmiotowy Ośrodek Certyfikacji Transportu (OCT).

C.H.Robinson rusza z programem Ambasadora Marki Pracodawcy

Od 6 lutego można aplikować na stanowisko Ambasadora Marki Pracodawcy w firmie C.H.Robinson. Poszukiwani są studenci kierunków logistyka, transport i pokrewne.

Konferencja ThinkGoodMobility

W dniu 17 stycznia 2017 roku, na naszym Wydziale odbyła się konferencja ThinkGoodMobility organizowana wspólnie przez Goodyear Dunlop Tires Polska i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Patronatu udzieliła Dziekan Wydziału Transportu PW prof. dr hab. inż.  Marianna Jacyna, która również otworzyła konferencję.

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej

Zespół

Zespół Pieśni i Tańca PW ogłasza rekrutację, poszukiwane są osoby do wszystkich grup: początkującej, tanecznej, wokalnej i kapeli.

Konkurs na najlepszą pracę związaną z przemysłem motoryzacyjnym

Politechnika Warszawska i firma Arrinera Technology S.A. ogłaszają konkurs dla studentów  i doktorantów Politechniki Warszawskiej na obronione prace inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie związane tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym.

Urodziny CZIiTT PW

17 stycznia 2017 roku odbędą się urodziny Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną osiągnięcia CZIiTTu, a jego pracownicy powiedzą, jakie korzyści przynoszą one dla współpracy na linii: nauka-biznes-administracja publiczna. Poszczególne działy CZIiTT PW będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę. Pokazane zostanie to, w jaki sposób funkcjonowanie instytucji takich jak Centrum, realnie wpływa na jakość życia społeczeństwa, które jest finalnym odbiorcą pracy Centrum.

Konferencja ThinkGoodMobility

Zapraszamy na spotkanie organizowane wspólnie przez Goodyear Dunlop Tires Polska i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, podczas którego porozmawiamy o przyszłości motoryzacji i wyzwaniach mobilności oraz omówimy wyniki ogólnoeuropejskich badań na temat postrzegania przez kierowców, również polskich, pojazdów autonomicznych.

Strategie polskiej innowacyjności

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne wraz z Polskim Towarzystwem Współpracy z Klubem Rzymskim serdecznie zaprasza do uczestnictwa w debacie w ramach cyklu Forum Myśli Strategicznej "Strategie polskiej innowacyjności".

Konferencja „Problemy Bezpieczeństwa i Niezawodność Systemów Transportowych”

W dniach 8 i 9 grudnia 2016 r. w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „SAFETY AND RELIABILITY IN TRANSPORT SYSTEMS”, zorganizowana przez Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej wspólnie z Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych.

Wydział Transportu PW razem z PZWLP i SKFS pracują nad studiami flotowymi

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP) wspólnie ze Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych (SKFS) podpisali z Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej list intencyjny w sprawie utworzenia pierwszych w Polsce, rozbudowanych programowo, dwusemestralnych studiów podyplomowych z zakresu: Zarządzania flotami pojazdów.