Politechnika Warszawska technicznie najlepsza

Politechnika Warszawska najlepszą uczelnią techniczną w Rankingu Szkół Wyższych "Perspektywy 2014".

Najlepsze kierunki związane z transportem i logistyką na Politechnice Warszawskiej

Według najnowszego rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost" absolwenci Politechniki Warszawskiej są najbardziej cenionymi kandydatami na rynku pracy w Polsce.

Prezentacja projektu Eco-Mobilność

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich na terenie Politechniki Warszawskiej zaprezentowane zostały wynalazki powstające w ramach projektu Eco-Mobilność.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Dominiki Szterk

Dziekan Wydziału uprzejmie zawiadamia, że w dniu 27 marca 2014 roku o godz.13:00 w sali Rady Wydziału w gmachu WT PW przy ul. Koszykowej 75 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Dominiki Szterk nt. „Dobór infrastruktury portu lotniczego do obsługi aglomeracji miejskiej w warunkach europejskich”.

XIII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy

W dniach 6-7 marca 2014 roku po raz trzynasty w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyło się Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy. Organizatorem obu wydarzeń jest Studenckie Koło Logistyki Stosowanej oraz Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej.

Profesor Mirosław Nader wyróżniony

fot. Biuro Rektora

Profesor Mirosław Nader został wyróżniony Złotą Odznaką przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za odbudowę dworu w Nowych Paskach.

III edycja badania Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów PW

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej rozpoczyna kolejną edycję Badania Losów Absolwentów, którego celem jest poznanie opinii na temat ukończonych studiów oraz uzyskanie informacji na temat aktualnej sytuacji Absolwentów PW na rynku pracy.

Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Dariusza Kolińskiego

Dziekan Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej uprzejmie zawiadamia, że w dniu 26 lutego 2014r. o godz.11:15 w sali Rady Wydziału w gmachu WT PW przy ul. Koszykowej 75 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Dariusza Kolińskiego nt. „Metoda specyfikacji i weryfikacji funkcji zależnościowych w systemach sterowania ruchem kolejowym”.

Informacja nt. terminu rekrutacji na studia podyplomowe

Dotyczy studiów podyplomowych „Transport i logistyka dla nauczycieli kształcących w zawodzie technik logistyk i spedytor”, „Inżynieria Zarządzania Portami Lotniczymi” oraz „Zarządzanie transportem i magazynowaniem w systemach logistycznych”

Nowa strona Wydziału

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną Wydziału Transportu.